Enpara Kredi Kartı Başvurusu

Bugün ki makalemizde yıllık 100 TL hediye veren Enpara kredi kartı başvurusu hakkında aşamalara dair sizleri bilgilendireceğiz. Şubesiz online bankacılık konusunda kısa bir zaman dilimi içerisinde fark yaratan Enpara, artık müşterilerine kredi kartı imkanı da sunuyor. Masrafsız bankacılık prensibini benimseyen banka, kredi kartı ile müşterilerine resmen AİDAT ödüyor. Nasıl? Kredi kartınızı düzenli olarak kullandığınızda Enpara,…


Enpara Kredi Kartı Başvurusu

Bugün ki makalemizde yıllık 100 TL hediye veren Enpara kredi kartı başvurusu hakkında aşamalara dair sizleri bilgilendireceğiz. Şubesiz online bankacılık konusunda kısa bir zaman dilimi içerisinde fark yaratan Enpara, artık müşterilerine kredi kartı imkanı da sunuyor. Masrafsız bankacılık prensibini benimseyen banka, kredi kartı ile müşterilerine resmen AİDAT ödüyor.

Nasıl? Kredi kartınızı düzenli olarak kullandığınızda Enpara, yıllık olarak tüm müşterilerine 100 TL ödeme yapıyor. Üstelik bunu ömür boyu garantisi altında da sunuyor. Çok daha iyi bir imkan değil mi?

Enpara Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Enpara müşterisi iseniz bu başvuru işlemini zaten Enpara mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirme şansına sahip oluyorsunuz. Ancak değilseniz internet sitesi üzerinden yine tamamen online olarak başvurmanız gerekecek. Bu anlamda aşama aşama bilgi verecek olursak;

  • BURAYA TIKLAYARAK, Enpara kredi kartı bilgilendirme sayfasına gidebilir.
  • Bu sayfada kredi kartının avantajları ve yükümlülükleri ile alakalı olarak tüm bilgileri de edinebiliyorsunuz.
  • Detayları okudundan sonra sağ kısımda yer alan HEMEN BAŞVURUN butonuna tıklıyorsunuz.
  • Sonrasında ise size başvuru amacınızı soran bir ekran gelecektir. Sizden istenen tüm bilgileri doldurarak ilerleyin.

İşlemin sonunda kredi kartı başvurunuzu tamamlamış olacaksınız. Kredi kartı başvurunuz, QNB Finansbank şartlarına uyduğu takdirde çok kısa bir zaman dilimi içerisinde kredi kartınızı adresinize gelerek bizzat teslim edecekler. Bu hizmette yine Enpara’ya özgü.

Ziraat Bankası Bankkart Combo Nedir? Ne İşe Yarar?
Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar 2018

ETİKETLER

BENZER İÇERİKLER


Yorum Yap