ParaVeYatırım.Com
Enpara.com Avantajları Nelerdir?
Yazar: - 11 Şubat 2018
35
0

Şubesiz internet bankacılığı devrimi olarak dikkat çeken Enpara.com avantajları hakkında sizlere enine boyuna bilgiler sunma yoluna gideceğiz. QNB Finansbank şirketi girişimlerinden birisi olan Enpara, zaman içerisinde insanların ilgisini çekti. 1 Milyon müşteri rakamını kısa süre içerisinde devirecek. En iyi yanlarından birisi de her şeyin tamamen dijital olması. Bu sistemde ŞUBE diye bir kavram yok.

Mobil uygulamaları ya da internet sitesi yardımı ile tüm işlerinizi görüyorsunuz. Telefon bankacılığı desteği de muazzam. Müşterilerine özel sunduğu avantajlar ise yine bambaşka seçenekleri bizlere sunuyor.

Enpara Avantajlari Enpara.com Avantajları Nelerdir?

Enpara.com’u Neden Tercih Etmeliyim?

Sayabileceğimiz birçok farklı seçenek var. Hepsini maddeler halinde sizlere sunacağız. Günümüzde bankacılık sektörünün en çok ilgi gören markası olduğunu da ek olarak söylemek gerekiyor. Hemen konu üzerine eğilelim.

  • Enpara, müşterilerinden her ne olursa olsun HAVALE – EFT ücreti almıyor. Başka bankalarda ki kredi kartı ya da kredi ödemelerine dahi ek ödeme yapmıyorsunuz. TAMAMEN MASRAFSIZ.
  • Enpara, şubesiz bankacılıktır. Dolayısı ile yapacağınız hiçbir işlem için şube ile alakanız olmaz. Bankamatik olarak Finansbank ATM’lerini kullanırsınız.
  • Enpara, hesap işletim ücreti almaz. Bankaların 6 ayda bir sizlere yansıttıkları hesap işleri ücretini ödemezsiniz.
  • Kredi başvurularınızda gelir belgesi talep edilmez. Kredinizin onaylanması durumunda krediniz anında hesabınıza yatar.
  • AYIN ENPARA’LISI olan müşterilere her ay mükemmel ötesi imkanlar ve indirimler sunulur.
  • Enpara kredi kartı sistemine de geçti. Kredi kartı imkanlarını değerlendirebilirsiniz.
  • Hesap başvurunuzu internetten yaparsınız. Banka ya da kredi kartınız, doğrudan temsilci tarafından istediğiniz adreste size teslim edilir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ