Enpara.com Avantajları Nedir?

Şubesiz web bankacılığı devrimi olarak dikkat çeken Enpara.com avantajları hakkında sizlere enine boyuna bilgiler sunma yoluna gideceğiz. QNB Finansbank şirketi girişimlerinden birisi olan Enpara, süre içinde insanların ilgisini çekti. 1 Milyon alan şahıs rakamını kısa süre içinde devirecek. En iyi yanlarından birisi de her şeyin tamamen dijital olması. Bu sistemde ŞUBE diye bir kavram yok.

Mobil uygulamaları ya da web sayfası yardımı ile tüm işlerinizi görüyorsunuz. Telefon bankacılığı desteği de oldukca büyük. Müşterilerine hususi sunmuş olduğu avantajlar ise gene bambaşka seçenekleri bizlere sunuyor.

Enpara.com’u Niçin Tercih Etmeliyim?

Sayabileceğimiz birçok değişik seçenek var. Hepsini maddeler halinde sizlere sunacağız. Günümüzde bankacılık sektörünün en oldukca ilgi gören markası bulunduğunu da ek olarak söylemek gerekiyor. Derhal mevzu üzerine eğilelim.

  • Enpara, müşterilerinden her ne olursa olsun HAVALE – EFT tutarı almıyor. Başka bankalarda ki kredi kartı ya da kredi ödemelerine dahi ek ödeme yapmıyorsunuz. TAMAMEN MASRAFSIZ.
  • Enpara, şubesiz bankacılıktır. Dolayısı ile yapacağınız hiçbir işlem için şube ile alakanız olmaz. Bankamatik olarak Finansbank ATM’lerini kullanırsınız.
  • Enpara, hesap işletim tutarı almaz. Bankaların 6 ayda bir sizlere yansıttıkları hesap işleri ücretini ödemezsiniz.
  • Kredi başvurularınızda gelir belgesi talep edilmez. Kredinizin onaylanması durumunda krediniz anında hesabınıza yatar.
  • AYIN ENPARA’LISI olan müşterilere her ay görkemli ötesi imkanlar ve indirimler sunulur.
  • Enpara kredi kartı sistemine de geçti. Kredi kartı imkanlarını değerlendirebilirsiniz.
  • Hesap başvurunuzu internetten yaparsınız. Banka ya da kredi kartınız, direkt temsilci tarafınca istediğiniz adreste size teslim edilir.