En Zengin Ünlüler Kimlerdir?

En Zengin Ünlüler

En Zengin Ünlüler Kimlerdir?

İnsanların genellikle merak ettikleri listelerden birisi olarak dikkatleri çeken en zengin ünlüler ile alakalı olarak bir liste hazırladık. Ünlülerin kazançlarını ister istemez merak ediyoruz. Özellikle ülkemizde bu tip konulara karşı merak durumu çok çok daha ileri seviyede. Bu neden dolayısı ile sizler için bir derleme yapmak istedik elimizden geldiğince.

Dünyanın en zengin ünlüleri ile alakalı olarak merak ettiğiniz ilk 5 isim ve servetleri aşağıdaki gibidir. Liste, Forbes resmi verileri dikkate alınarak hazırlandı.

5# Dr. Dre

Amerika’nın en ünlü rap sanatçılarından birisi. Bu müziğin babalarından birisi olarak kabul edilir. 730 Milyon Dolar değerinde bir servetin sahibi olarak da dikkatleri çekiyor.

4# P. Diddy

Diddy, Amerikan müzik piyasasının en ünlü isimlerinden birisidir. Hem rap sanatçısı, hem de ünlü bir yapımcı. 780 Milyon Dolar kazancı ile dünyanın en çok kazanan ünlülerinden birisi olarak da dikkatleri çekiyor.

3# Jerry Seinfeld

Yine Amerika. Yıllar önce yayınlanmaya başlayan ve dünyanın en popüler komedi dizilerinden olan Seinfeld dizisinin başrol oyuncusu. Ünlü oyuncu, 860 Milyon Dolar serveti ile listemizin üçüncü sırasında yer alıyor.

2# Tiger Woods

Golf dünyasının gelmiş geçmiş en iyi oyuncusu olarak kabul ediliyor. Amerika’lı yıldız, 900 Milyon Dolar değerindeki serveti ile listemizin ikinci sırasında ki yerini başarı ile aldı.

1# Madonna

Amerikan müzik sektörünüjn divası olarak kabul edebiliriz. Ünlü isim 1,3 Milyar Dolar değerinde ki serveti ile bu alanda en çok kazanan ünlü olarak dikkat çekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*