En Zengin Kripto Para Yatırımcıları

En Zengin Kripto Para Yatırımcıları

Bu makalemizde siz değerli okuyucularımıza en zengin kripto para yatırımcıları listesinden birkaç trend ismi sunma yoluna gideceğiz. Birkaç büyük yatırımcı, geçmişten itibaren günümüz yatırım modellerini öngördü. Dolayısı ile Coin sistemleri zaman içerisinde birçok kişiye servet kazandırdı. Bu servet kazananlardan birkaçını sizlere sunacağız.

Michael Novogratz

Goldman Sachs şirketinin eski yöneticilerinden birisi olarak dikkatleri çeken isim, 2013 yılında başladığı kripto para yatırımları ile bir servet yaptı. Şuan ki serveti 700 Milyon Dolar civarında.

Brock Pierce

Bitcoin sisteminin zaman içerisinde dernekleşmesini sağlayan kişi olarak tanıyoruz kendisini. Ancak zaman içerisinde Mastercoin, Coinbase ve Ethereum gibi sistemlere de yatırım yaptı. Güncel serveti ise 750 Milyon Dolar dolaylarında.

Anthony Di Lorio

Dünyanın en üyük coin sistemlerinden birisi olan Etherium sisteminin kurucularından birisi. Kısa zaman içerisinde de bu sistem sayesinde 750 Milyon Dolar gibi çok büyük bir servet elde etmeyi başardı.

Cameron ve Tyler Winklevoss Kardeşler

Facebook sisteminin fikir babaları olarak da tanıyoruz kendilerini. Sosyal ağ filmini izleyenler bilirler. Zaman içerisinde Bitcoin sistemine yaptıkları yatırım sayesinde bugün ki servetleri 1.1 Milyar Dolar civarında.

Joseph Lubin

Etherium sisteminin kurucuları içerisinde yer alan isimlerin başında geliyor. Coin sistemleri sayesinde şuan 5 Milyar Dolar gibi bir servete sahip.

Chris Larsen

En değerli coin sistemlerinden birisi olan Ripple’ın kurucu olarak kendisini tanıyoruz. Güncel serveti ise 8 Milyar Dolar gibi bir rakama tekabül ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*