ParaVeYatırım.Com
En Zengin Kripto Para Yatırımcıları
Yazar: - 12 Şubat 2018
42
0

Bu makalemizde siz değerli okuyucularımıza en zengin kripto para yatırımcıları listesinden birkaç trend ismi sunma yoluna gideceğiz. Birkaç büyük yatırımcı, geçmişten itibaren günümüz yatırım modellerini öngördü. Dolayısı ile Coin sistemleri zaman içerisinde birçok kişiye servet kazandırdı. Bu servet kazananlardan birkaçını sizlere sunacağız.

Michael Novogratz

Goldman Sachs şirketinin eski yöneticilerinden birisi olarak dikkatleri çeken isim, 2013 yılında başladığı kripto para yatırımları ile bir servet yaptı. Şuan ki serveti 700 Milyon Dolar civarında.

Michael Novogratz En Zengin Kripto Para Yatırımcıları

Brock Pierce

Bitcoin sisteminin zaman içerisinde dernekleşmesini sağlayan kişi olarak tanıyoruz kendisini. Ancak zaman içerisinde Mastercoin, Coinbase ve Ethereum gibi sistemlere de yatırım yaptı. Güncel serveti ise 750 Milyon Dolar dolaylarında.

Brock Pierce En Zengin Kripto Para Yatırımcıları

Anthony Di Lorio

Dünyanın en üyük coin sistemlerinden birisi olan Etherium sisteminin kurucularından birisi. Kısa zaman içerisinde de bu sistem sayesinde 750 Milyon Dolar gibi çok büyük bir servet elde etmeyi başardı.

Anthony Di Lorio En Zengin Kripto Para Yatırımcıları

Cameron ve Tyler Winklevoss Kardeşler

Facebook sisteminin fikir babaları olarak da tanıyoruz kendilerini. Sosyal ağ filmini izleyenler bilirler. Zaman içerisinde Bitcoin sistemine yaptıkları yatırım sayesinde bugün ki servetleri 1.1 Milyar Dolar civarında.

Cameron Ve Tyler Winklevoss Kardeşler En Zengin Kripto Para Yatırımcıları

Joseph Lubin

Etherium sisteminin kurucuları içerisinde yer alan isimlerin başında geliyor. Coin sistemleri sayesinde şuan 5 Milyar Dolar gibi bir servete sahip.

Joseph Lubin En Zengin Kripto Para Yatırımcıları

Chris Larsen

En değerli coin sistemlerinden birisi olan Ripple’ın kurucu olarak kendisini tanıyoruz. Güncel serveti ise 8 Milyar Dolar gibi bir rakama tekabül ediyor.

Chris Larsen En Zengin Kripto Para Yatırımcıları

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ