En Oldukca Para Kazanan Türk Oyuncular

Meraklıları için araştırmalarımız sonucunda elde ettiğimiz en oldukca para kazanan Türk oyuncular listesini sizlere sunacağız. Dizi ve film oyuncularının ülkemizdeki kazançları ciddi anlamda dört gözle beklenen konulardan birisi. Dolayısı ile merak eden tüm okuyucularımız için elimizden geldiğince bu listeleri sunacağız. Daha oldukça merak ettiğiniz için yorum alanlarımızdan bizimle paylaşabilirsiniz.

5# Oktay Kaynarca

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile beraber oldukca ciddi bir çıkış elde etti. Edindiğimiz bilgilere gore ise Kaynarca, bölüm başına 80.000 TL geliri ile an itibari ile en oldukca kazanan ünlülerimiz içinde yerini aldı.

4# Bergüzar Korel

Vatanım Sensin dizisi ile beraber eşi ile başrol oyuncusu olarak dikkatleri çekiyor. 85.000 TL bölüm başı kazancı ile beraber gene en oldukca kazanan adlar içinde içeriyor.

3# Halit Ergenç

Gene Vatanım Sensin dizisinin başrol oyuncularından birisi olarak dikkatleri çekiyor. Bergüzar Korel ile beraber Ergenç’de ciddi paralar kazanıyor. Ergenç, bölüm başına 120.000 TL kazanıyor.

2# Tuba Büyüküstün

Yürekli ve Güzel dizisi ile beraber uzun bir aranın arkasından tekrardan ekranlara dönen güzel oyuncu, bölüm başına 140.000 TL kazanıyor. En oldukca kazanan oyuncular içinde içeriyor.

1# Kenan İmirzalıoğlu

Fatih Sultan Mehmet görevi ile ekranlara oldukca büyük bir projenin başrolü olarak geri döndü. Bölüm başına kazancı ise 150.000 TL olarak mersin eskort biliniyor.