En Oldukça Para Kazanan Sporcular 2018

En Çok Para Kazanan Sporcular 2018

Sporseverlerin ciddi anlamda merak etmiş olduğu en oldukca para kazanan sporcular 2018 sıralaması Forbes tarafınca güncellenerek sunuldu. Dünya genelinde bilhassa gelir anlamında meşhur sporcuların ciddi anlamda paralar kazandıklarını azca oldukca tamamımız biliyoruz. Peki bu sporcular içinde en oldukca kazananlar hangileri? 1 yıl içinde ki gelirleri ciddi anlamda dudak uçuklatan adları sizler için ilk 5 olarak listelemek istedik.

5# Kevin Durant

Dünyanın en iyi basketbolcularından birisi olan Kevin Durant, senelik geliri ile de bu başarısını örtüştürüyor. Golden State Warriors takımının yıldız oyuncusu, senelik 60.6 Milyon Dolar geliri ile beraber listemizin en oldukca kazanan beşinci adı olmayı başardı.

Kevin Durant En Oldukça Para Kazanan Sporcular 2018

4# Roger Federer

Tenis dünyasının gelmiş geçmiş en iyi isimlerinden birisi. Seneler sonrasında tekrardan dünya 1 numarası olmayı başaran İsviçreli tenisçi, en oldukca kazananlar listemizde dördüncü sırada. Senelik geliri ise averaj 64 Milyon Dolar civarında.

Roger Federer En Oldukça Para Kazanan Sporcular 2018

3# Lionel Messi

Tam anlamı ile futbol efsanelerinden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Senelerdir Barcelona takımının 10 numarası olan Arjantinli yıldız, senelik averaj 80 Milyon Dolar kazancı ile fark yaratıyor.

Lionel Messi En Oldukça Para Kazanan Sporcular 2018

2# Lebron James

Basketbolun günümüzde ki en iyi oyuncusu olarak kabul ediliyor. Cleveland Cavaliers takımının 23 numaralı yıldızı Lebron James, senede averaj 86.4 Milyon Dolar geliri ile beraber listemizde ikinci sırada.

Lebron James En Oldukça Para Kazanan Sporcular 2018

1# Cristiano Ronaldo

Real Madrid takımının yıldızı. Dünyanın en iyi futbolcularından birisi. Karizması ile reklam anlaşmalarının da yıldızı. Bir yıl içinde averaj 93 Milyon Dolar geliri ile beraber en oldukca kazanan sporcu.

Cristiano Ronaldo En Oldukça Para Kazanan Sporcular 2018

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir