En İyi Mil Kazandıran Kredi Kartları 2018

Bugün ki makalemizde meraklıları için önem arz eden en iyi mil kazandıran kredi kartları 2018 listesi hakkında bilgi sunacağız. Mil kazandıran kredi kartları, özellikle sürekli seyahat etmek zorunda olan kişiler için mükemmel ötesi imkanları bizlere sunuyor. Dolayısı ile ister istemez bu konu üzerine bazı araştırmaların olduğunu da biliyoruz. Bu noktada bazı bankaların yeni nesil kredi…


En İyi Mil Kazandıran Kredi Kartları 2018

Bugün ki makalemizde meraklıları için önem arz eden en iyi mil kazandıran kredi kartları 2018 listesi hakkında bilgi sunacağız. Mil kazandıran kredi kartları, özellikle sürekli seyahat etmek zorunda olan kişiler için mükemmel ötesi imkanları bizlere sunuyor. Dolayısı ile ister istemez bu konu üzerine bazı araştırmaların olduğunu da biliyoruz.

Bu noktada bazı bankaların yeni nesil kredi kartı modelleri ile alakalı olarak fikir sahibi olmanız adına da somut adımlar atacağız. Hemen başlayalım.

Yapı Kredi AdiosCard

Yapı Kredi bankasının sürekli seyahat eden müşterilerine sunduğu avantajlar ile dolu kredi kartı AdiosCard, kısa sürede popüler oldu. Dünyanın her yerinde hem mil kazanmak, hem alışveriş yapmak için ideal bir kredi kartı.

Garanti Bankası Miles and Smiles

Garanti Bankası ile Türk Hava Yolları anlaşması sonucu ortaya çıkan avantajlar ile dolu Miles and Smiles kredi kartı. Hem avantajlı, hem fazla fazla mil kazandıran hem de indirimli uçmanız için ideal.

Akbank Wings Card

Akbank tarafından sunulan avantajlar ile dolu ve indirimli uçuş imkanı sağlayan Wings Card. Ülkemizde de en çok tercih edilenler arasında diyebiliriz.

İş Bankası Maximiles

Her uçuşunuzdan bol bol mil puan kazanmak ve bunları her yerde harcamak istiyorsanız sizler için en ideal kart diyebiliriz. Avantajları saymak ile bitmiyor.

ING Bank Pegasus Plus Kart

ING Bank ile Pegasus Hava Yolları anlaşması sonucunda çıkarılmış olan avantajlar ile dolu bir kredi kartı diyebiliriz.

Ticari Kredi Kartı Türleri
Papara Nedir? Ne İşe Yarar?

ETİKETLER

BENZER İÇERİKLER


Yorum Yap