En İyi Bitcoin Mobil Uygulamaları

En İyi Bitcoin Mobil Uygulamaları

En İyi Bitcoin Mobil Uygulamaları

Meraklıları için ciddi anlamda önem arz ede konulardan olan en iyi bitcoin mobil uygulamaları hakkında birkaç öneri sunacağız. Türkiye genelinde de kripto para yatırımcılığı insanlar için çok çok önemli bir hale geldi. Tam da bu noktada artık şirketler, Bitcoin yatırımcıları için mobil uygulamalar ile hizmet vermeye başladılar.

Sizlere bitcoin mobil uygulamaları konusunda birkaç tane güvenilir seçenek sunacağız. Dilerseniz sizlerde yorum alanlarımızdan farklı seçenekleri indirme şansına erişebilirsiniz.

BTCTurk Bitcoin Borsası

Geçtiğimiz günlerde Özgür Güneri tarafından %95 hissesi ile satın alınan şirket, mobil uygulaması ile fark yaratıyor. Android ve iOS platformunda hizmet veren uygulamada TL para birimi ile kripto para işlemlerinizi gerçekleştirme şansına erişiyorsunuz.

Bither – Bitcoin Wallet

Android ve iOS platformları için yeni alternatiflerden birisi daha sizlerle. Kolay şekilde kullanabileceğiniz bu cüzdan uygulaması, parite takibi açısından da kripto para sistemleri için ideal imkanlar sağlıyor.

Blockchain – Bitcoin Wallet

BTC gönderme ve alma gibi imkanları da sizlere sunan son yılların en güvenilir Bitcoin cüzdan mobil uygulaması olarak dikkatleri çekiyor. Dolayısı ile listemiz içerisinde yer almazsa olmazdı.

Cosmo

Android ve iOS platformları için geliştirilmiş olan sağlam bir parite takip uygulamasıdır. Kripto para sistemlerinin en güncel durumlarını takip edebildiğiniz harika bir sistem.

Xapo · Bitcoin Wallet & Vault

En ideal Bitcoin gönderme ve alma uygulamalarından birisi olarak önerebiliriz. Son dönemlerde indirme rakamlarndaki yükselme de ciddi anlamda fark yaratıyor diyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*