En Fazlaca Para Kazanan Türk Youtuberlar

Bugün genel itibari ile kazananlara ayıracağımız başlıklarımızda ilk olarak en fazlaca para kazanan Türk youtuberlar üstünde duracağız. Türkiye’de Youtube videoları çekerek para kazanmak fazlaca ciddi anlamda popüler hale geldi. Öyleki ki bizde elimizden geldiğince kapsamlı seçenekleri sitemizde sizlere sunuyoruz.

Bugün ise kazancı en yüksek olan Youtuber kardeşlerimiz ile ilgili sizlere bir sıralama hazırlayalım istedik. Popülerlik ve izlenme ciddi anlamda para anlamına gelir.

5# Kafalar

Bir oldukca zaman dışarıda güldürü konseptine haiz üç genç. Videoları da minimum 2 Milyon izlenme alıyor. An itibari ile aboneleri de 3,5 Milyon dolaylarında. En fazlaca kazananlar içinde yer alıyorlar.

4# Danla Bilic

Danla Bilic, kısa vakit içinde fazlaca ciddi anlamda popüler hale geldi. Öyleki ki Bilic, makyaj ya da kadınsal mevzularda ki içerikleri ile ciddi anlamda popüler hale geldi. Dolayısı ile en fazlaca kazananlar içinde içeriyor.

3# OHA Diyorum

Bu kanalda envai çeşit içerik var. Kısa vakit içinde de fazlaca ciddi anlamda reklam aldılar. Ülkemiz genelinde de en popüler kanallardan birisi. Nitekim listemiz içinde 3 numarada yer almayı başardılar.

2# Orkun Işıtmak

Yapmış olduğu kreatif ve keyifli videolar ile dikkatleri çekti. Bilhassa ünlüler yaşamına da kısa süre içinde dahil olarak bu anlamda fark yarattı. Abone sayıları da tavana vurdu. İkinci sıraya koyduk.

1# Enes Batur

Bu delikanlı kısa süre içinde dünyanın en fazlaca izlenen Youtuber’ı oldu. Pew Die Pie şeklinde kanalları dahi geride bırakarak ülkemizin en fazlaca kazanan izmit esc adı olmayı başardı.