En Çok Para Kazanan Türk Youtuberlar

En Çok Para Kazanan Türk Youtuberlar

Bugün genel itibari ile kazananlara ayıracağımız başlıklarımızda öncelikle en çok para kazanan Türk youtuberlar üzerinde duracağız. Türkiye’de Youtube videoları çekerek para kazanmak çok ciddi anlamda popüler hale geldi. Öyle ki bizde elimizden geldiğince kapsamlı seçenekleri sitemizde sizlere sunuyoruz.

Bugün ise kazancı en yüksek olan Youtuber kardeşlerimiz ile alakalı sizlere bir liste hazırlayalım istedik. Popülerlik ve izlenme ciddi anlamda para demektir.

5# Kafalar

Genellikle dışarıda komedi konseptine sahip üç genç. Videoları da en az 2 Milyon izlenme alıyor. An itibari ile aboneleri de 3,5 Milyon dolaylarında. En çok kazananlar arasında yer alıyorlar.

kafalar

4# Danla Bilic

Danla Bilic, kısa zaman içerisinde çok ciddi anlamda popüler hale geldi. Öyle ki Bilic, makyaj ya da kadınsal konularda ki içerikleri ile ciddi anlamda popüler hale geldi. Dolayısı ile en çok kazananlar arasında yer alıyor.

danla bilic

3# OHA Diyorum

Bu kanalda envai çeşit içerik var. Kısa zaman içerisinde de çok ciddi anlamda reklam aldılar. Ülkemiz genelinde de en popüler kanallardan birisi. Nitekim listemiz içerisinde 3 numarada yer almayı başardılar.

oha diyorum

2# Orkun Işıtmak

Yaptığı kreatif ve eğlenceli videolar ile dikkatleri çekti. Özellikle ünlüler dünyasına da kısa süre içerisinde dahil olarak bu anlamda fark yarattı. Abone rakamları da tavana vurdu. İkinci sıraya koyduk.

orkun isitmak

1# Enes Batur

Bu genç adam kısa süre içerisinde dünyanın en çok izlenen Youtuber’ı oldu. Pew Die Pie gibi kanalları dahi geride bırakarak ülkemizin en çok kazanan ismi olmayı başardı.

enes batur

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours