Emeklinin maaşından ayrı para yatacak: 2750 TL verilecek!

Bankaların promosyon ödemeleri emekli vatandaşlar tarafınca yakından takip edilmektedir. Maaşını bankaya taşıyan emeklilere bankalar bir defaya mahsus terfi ödemesi yapmaktadır. TEB, nakit promosyon ödemesine ilişkin resmi web sitesinde duyuru yapmış oldu. Banka yapmış olduğu açıklamada, emekli maaşını taşıyanlara 2750 TL’ye kadar ödeme yapacağını duyurdu.
TEB, emekli maaşını kendi bankasına taşıyanlara 2500 TL, TEB’e taşıyan akrabalarına ise 250 TL verecek. Kampanya kapsamında toplamda 2.500 TL’ye kadar nakit ödül fırsatı sunuldu.2.750 TL’ye Kadar Kampanyalı Kampanya Bilgileri:Kampanya, 29.12.2021 tarihinden itibaren yeni edinilen emeklilik müşterilerini kapsamaktadır. Emekli müşterilerimizin kampanya döneminde 36 ay emeklilik taahhüdü vermeleri ve Bankamızda minimum 2 otomatik satmaca ödeme talimatı olması gerekmektedir.
Müşterilerin maaş transferi gerçekleştiğinde maaş tutarına bağlı olarak aşağıdaki tabloda belirtilen promosyon ödemeleri yapılacaktır.Aşağıdaki tabloda “Nakit Promosyon” sütununda belirtilen tutarlar, müşterilerimizin emekli maaşlarını Bankamızdan 36 ay süreyle TEB’e aktarma taahhüdü karşılığında ödenecek promosyon tutarları ile “Ek Promosyon” sütununda belirtilen tutarlardır. Promosyon” sütunu, müşterilerimizin 36 aylık taahhüt süresi süresince Bankamızda minimum 2 Otomatik Satmaca Ödemesidir. Talimatı tutmak için ödenecek promosyon tutarlarını gösterir. Bankamızda minimum 2 Otomatik Faturalandırma Talimatı bulunması karşılığında ödenecek promosyon tutarlarını gösterir.

OKU  Son Dakika: Emekli ikramiyesi ne kadar oldu, zam geldi mi? 1100 TL mi Oldu?