Emekli Maaşını Vakıfbank’a Taşımak

Emekli Maaşını Vakıfbank’a Taşımak isterim diyenler için hazırlamış olduğumuz bu yazımızda kolay bir halde emekli maaşınızı {nasıl} taşıyabileceğiniz hakkında bilgiler vereceğiz. Bankalardan ve edevlet üstünden banka adres değişikliği yaparak emekli maaşınızı Vakıfbank’a taşıyabilirsiniz. SGK ve Bağ-Kur emeklileri, devlet tarafınca ödenen maaşlarını artık istediği bankaya yada PTT şubesine taşıyabiliyor. Emekli maaşını Vakıfbank’a taşımasonrasında siz de bir oldukca avantajdan anında yararlanabilir, emeklilere hususi kredi faiz oranlarından faydalanabilirsiniz. Ek olarak maaşınızı taşıdıktan sonrasında emekli promosyon ücretinden de yararlanabilirsiniz. İşte sizler için bu sayfada maaşınızı Vakıfbank’a taşımanız durumunda alacağınız promosyon miktarı ve avantajları yazdık.
Vakıfbank Emekli Maaşı TaşımaSosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile Vakıfbank içinde imzalanmış antak kalma gereğince sigortalı hak sahiplerine ilk bağlanan aylık ödemeleri ile emekli ikramiyelerinin SGK kapsamında gelir / aylık alanlara promosyon ödemesi yapılmasına başlanmıştır. Bu kapsamda maaşını Vakıfbank’a taşıyan tüm emekliler aşağıda belirtilen miktar dahilinde emekli promosyonunu karşılıksız olarak bir defaya mahsus alabilir.
Vakıfbank’a Emekli Maaşımı {Nasıl} Taşırım?Size en yakın Vakıfbank şubesini ziyaret ederek kimlik belgenizle {müşteri} temsilcisinden maaşınızı kolaylıkla taşıyabilirsiniz. İmzalayacağınız maaş taşıma sözleşmesinden sonraki ilk yatacak aylıkla birlikte promosyon ödemenizi de alabilirsiniz.Vakıfbank Emekli Promosyon Ne Kadar?2020 senesinde maaşını Vakıfbank’a taşıyan tüm emeklilere aşağıdaki oranda promosyon ödemesi yapılacaktır:1.000 TL’ye (1.000.-TL hariç) kadar olanlara 300 TL,1.000 TL – 2.000 TL (2.000 TL hariç) içinde olanlara 375 TL,2.000 TL ve daha çok olanlara 450 TL,3 (üç) senelik süre için peşin ve nakdi olarak promosyon ödemesi yapılacaktır.Vakıfbank Emekli Promosyon Almak İçin Lüzumlu ŞartlarEmekli maaşını 3 yıl süreyle Vakıfbank’tan alınmasının yazılı olarak taahhüt edilmesi gerekmektedir. 3 yıl içinde maaşınızı değişik bir bankaya taşımanız durumunda almış olduğunuz promosyon ödemesini tekrardan ödemeniz istenecektir. Emekli maaşınızı Vakıfbank’a taşımanızla birlikte bir oldukca Vakıfbank avantajlarından da yararlanabilirsiniz. Tüm Vakıfbank ATM’lerinden maaşınızı istediğiniz vakit çekebilir, web bankacılığı ve mobil bankacılıktan EFT ve Havale benzer biçimde para tranferlerinde komisyon ödemek zorunda kalmazsınız. Arabanızla otoyollardan kolaylıkla geçebilmeniz için maaş hesabınıza bağlanan HGS’yi ücretsiz bir şekilde alabilirsiniz. Kredi kartı ve banka kartlarından kart aidatı alınmayacaktır. Ek olarak Vakıfbank davet merkezine öncelikli bağlanma hakkına da haiz olacaksınız.OKU  Denizbank Whatsapp Numarası
EtiketlerEmekli Maaşını Vakıfbank’a Taşımak