Emekli Maaşı için En İyi Bankalar

Emekli Maaşı için En İyi Bankalar

Bugün ki makalemizde fikir sahibi olabilin diye elimizden geldiğince emekli maaşı için en iyi bankalar hakkında bilgiler sunacağız. Türkiye genelinde birkaç senelik dilim içerisinde emekli maaşları, bankalar için çok önemli hale geldi. Devlet, bu anlamda emeklilere avantaj sağlayan bankalara da ciddi anlamda avantaj sunuyor demek sanıyorum ki yanlış olmaz.

Emekli maaşınızı en iyi şekilde değerlendirmek, tamamen sizlerin elinde olan bir seçenek diyebiliriz. Bu anlamda sizlere birkaç yeni ve avantajlı alternatif sunmak amacı içerisindeyiz.

Emekli Maaşı için En İyi Bankalar Hangileridir?

Listemiz içerisinde birkaç önemli banka üzerine eğilim göstereceğiz. Emeklilere sundukları avantajlar ile alakalı olarak da yeni bilgileri sizlere sunacağız.

DenizBank

Emekli müşterilerde havale ve EFT ücreti kati surette alınmaz. Türkiye genelinde ki tüm ATM’lerden hizmet ücreti olmaksızın sorunsuzca para çekebilirsiniz.

ING Bank

Aktif Bank ile devlet anlaşması yapmış olan bir banka ING. Vadesiz mevduat hesaplarında kesinlikle hesap işletim ücreti alınmaz.

İş Bankası

Her alışverişinizden MaxiPuan kazanırsınız. Faturaları bankadan öderseniz kazandığınız puanın %20’si kadarı dahasını kazanır ve alışverişlerinizde harcarsınız. Vadesiz hesaplarınızda da hesap işletim ücreti ödemezsiniz.

Akbank

Her ay tüm bankaların ATM’lerinden komisyon olmaksızın 2 kere ücretsiz para çekebilirsiniz. Aynı zamanda maaşı bankaya taşıdığınız an 50 TL NEO para kazanırsınız. EFT ve havale ücreti kesinlikle ödemezsiniz. Ayrıca her sene emeklilere özel sürprizler yapılmaktadır.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours