E-Tecim Sitesi Satmaca Basımı İşlemleri

E Ticaret Fatura Basimi E-Tecim Sitesi Satmaca Basımı İşlemleri

 

E-Tecim Sitesi Satmaca Basımı İşlemleri

Günümüzün en revaçta sektörlerinden bir tanesi olan E-Tecim sektöründe tecim icra eden şirket sayısı bayağı fazla ve covid-19 sebebi ile her geçen gün artmaktadır. Bu sektördeki firmaların bayağı fazla kullandığı e-ticaret satmaca basımı işlemleri de büyük ehemmiyet kazanmış durumda. Peki e-ticaret siteleri iyi mi faturalar kullanmalı?

E-ticaret siteleri için en mühim husus hız ve düşük maliyettir. Bu hususu satmaca basımı işlemlerinde de göz önünde bulundurmaları gerekir. Bundan dolayı e-ticaret firmaları için hususi tasarlanmış olan a4 kağıdının gizli saklı perforaj işlemi ile 3 yada 4 bölüme ayrılması ile ortaya çıkan ve tek seferde yazım imkanı elde eden e-ticaret satmaca basımı işlemlerini tercih ederler.

E Ticaret Fatura Basimi 1 E-Tecim Sitesi Satmaca Basımı İşlemleri

E-ticaret satmaca basımı öteki satmaca türlerine oranla niçin daha avantajlıdır

  • Basım maliyeti uygundur.
  • Tek seferde yazılabildiği için zamandan tutum ettirir.
  • Kağıt sarfiyatını azalttığı için doğayı korursunuz.
  • Tek seferde yazıldığı için toner maliyetinizi azaltır.

Kısacası e-ticaret satmaca basımı işlemlerini sektörünüze entegre ederek hem cebinizi, hem vaktinizi hem de doğayı korumuş oluyorsunuz. Unutmayalım ki senede 3000 satmaca kesen bir şirket iseniz ve faturalarınızı e-ticaret faturasına çevirirseniz 1 ağaç kurtarmış, 26,700 litre su sarfiyatını önlemiş ve 1,3 ton karbondioksitin ortaya çıkmasını engellemiş olmuş olursunuz.

E-ticaret satmaca basımı ürünlerini web sitenize entegre satmaca kesme yazılımı ile, tüm muhasebe programları ile yada matbaanızdan temin edebileceğiniz yada kendinizin oluşturabileceği rahat bir Excel şablonu ile kolayca düzenleyebilir ve müşterilerinize hızlıca ürünlerinizi göndermeye başlayabilirsiniz. Bu işlemlerde irsaliyeli satmaca kullanarak ek olarak sevk irsaliyesi düzenlemeye gerek kalmadan ürünlerinizi tek evrak düzenleyerek müşterilerinize ulaştırabilirsiniz.

E-ticaret sektörünün oldukça süratli olduğu ve dönemin oldukca kıymetli olduğu günümüzde e-ticaret faturalarını kullanarak satmaca basımı işlemlerinizde de süre kazanabilir ve her açıdan avantajlı olabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir