E-Ekstre Nedir? Nasıl Kullanılır?

E-Ekstre

E-Ekstre Nedir? Nasıl Kullanılır?

Dünya genelinde en ideal uygulamalardan birisi olarak dikkat çeken E-Ekstre ile alakalı olarak bilgiler sunmak amacındayız. Artık her şey dijital. Devlet birimleri dahi tamamen dijital döneme geçerek bu anlamda birçok farklı seçenekten en hızlı şekilde feragat etme yoluna gittiler. Bizde elimizden geldiğince sizlere bu anlamda detaylı bilgiler sunmaya çalışıyoruz.

Dijital ekstre, birçok farklı anlamda günümüzde işleri kolaylaştıran seçeneklerden birisi olarak da dikkatleri çekiyor. Dolayısı ile bu noktada sizlere elimizden geldiğince bilgiler sunacağız.

E-Ekstre Nedir?

e-Ekstre, kredi kartı ya da kredi ekstrelerinizin tamamen dijital ortamda mail adresinize gönderilmesi işlemine verilen addır.

Günümüzde doğayı ve yeşili korumak, kağıt israfını engellemek amacı ile kullanılan son derece önemli bir seçenektir. Özellikle mail adresinizi aktif olarak kullanabiliyorsanız sunduğu seçenekler çok mühim. Dolayısı ile günümüzde tüm bankaların benimsedikleri seçeneklerden birisi olarak dikkatleri çekiyor demek yanlış olmaz sanırım.

E-Ekstre Nasıl Kullanılır?

Bu seçeneği aktif edebilmek için mobil bankacılık ya da internet bankacılığı hesaplarınızdan talep açabiliyorsunuz. Ancak dilerseniz doğrudan müşteri temsilciliklerini arayarak da ekstrelerinizi sadece online olarak almak istediğinizi söylüyorsunuz.

Bu süreçten sonra bankalar sadece mail yolu ile her hesap kesim döneminde dijital olarak sizlere ekstre gönderimi yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*