Diyot Lazer Epilasyon Tutarları 2021

Diyot Lazer Epilasyonlar Diyot Lazer Epilasyon Tutarları 2021

Diyot Lazer Epilasyon Tutarları 2021

Tüm vucutta istenmeyen tüyler epilasyon ile kolaylıkla tedavi edilerek yaşam boyu kalıcı olarak yok edilmesi sağlanabiliyor. Kalıcı olarak yok edilmesinde ise epilasyon tedavilerinde çeşitli yöntemler kullanılıyor. Bu yöntemlerin yanında buz lazer son zamanlarda hem ağrısız acısız olması hem  konforlu olması sebebiyle bayanlar tarafınca daha oldukca tercih ediliyor. Tedavi öncesinde araştırma yapmak oldukça mühim. Paranızı çöpe atmak istemiyorsanız detaylı araştırma yapmanızı tavsiye ediyoruz. En önemlisi sağlığınızı riske atmadan en kolay yöntemler ile buz lazer epilasyon ile istenmeyen tüylerinizden kurtulabilirsiniz.

Lazer Epilasyon Hangi Bölgelere Uygulanmaz? Kimlere Uygulanmaz?

Bazı bölgelere lazer epilasyon yapılması sıhhat açısından zararlıdır. Bilhassa açık yaralar üstüne, cilt hastalığı bulunan egzama, sedef, mantar benzer biçimde rahatsızlığı bulunan bölgelere, et beni olan bölgelere, saç diplerine kulan ve burun kıllarına epilasyon uygulanmaz. Kalp pili olanlara, epilepsi hastalarına ve hamilelere, süt beyazı olarak tabir edilen tüylere haiz olanlara, ışığa karşı duyarlı olan kişilere  lazer uygulanmaz.

Lazer Epilasyon Kaç Seans Sürer?

Genel anlamda Alexandrite, Diode ütüleme buz lazer epilasyon meydana getirilen merkezlere fiyatlarda değişim göstermektedir. Kısa süreli işlemler ile oldukça başarı göstermiş işler çıkaran uzmanlar tarafınca seçilen yöntem ve seansa bakılırsa de uygulanacak olan bölgeye bakılırsa fiyat uygulanmaktadır. Her güzellik merkezi ve hastanede fiyatlar seans başına bakılırsa belirlenir ve vücudun her iki tarafının toplamı için çıkarılır. Genel olarak güzellik merkezleri Lazer Epilasyon fiyatlarını Sıhhat bakanlığı ve rekabet kurulu yasaları gereğince buradan paylaşmamayı tercih etmektedir.

Tüm vücut bölgesine uygulanacak olan lazer epilasyon tedavisi seans olarak 2 ayda bir olacak şekilde 4 ile 6 seans içinde tamamlanır Bu süre yüz bölgesinde ayda bir olacak şekilde 6 ile 12 seans olarak yapılmaktadır. Kişinin clt rengi, kıl kalınlığı ve yoğunluğu seansları etkisinde bırakır sadece 8 seans sonunda kalıcı olarak tüylerden kurtulmak mümkündür.

Seans süresini tedaviyi uygulayacak olan uzman şahıs karar verir ve seans esnasında çıkan tüylerin herhangi bir yöntem ile alınmaması tavsiye edilir. Seans sonrasında denetim ve rötuş için gidilir ve lüzumlu kontroller yapılarak kişinin yaşam boyu kalıcı olarak tüylerden kurtulması için tedavi süresi içinde tekrardan bir seansa lüzumlu görülmesi halinde tekrardan gidilir.

Tedavi öncesinde uzmanlar kişinin cilt tipine bakılırsa ve kıl tipine ve rengine bakılırsa uygulanacak olan yöntem belirler. En uygun olan yöntem belirlendikten sonrasında hangi aygıt ile tedavi yapılacaksa cihazın seçimi yapılır tedavi olacak kişiye kaç seansta istenmeyen tüylerde kurtulacağı hakkında genel informasyon verilir en uygun olan yönteme karar verildikten sonrasında kişiye hususi olan lazer tipini seçmek gereklidir. Lazer tipi p uygulanan tedavinin başarısını direkt etkilediği için kişinin cilt rengine kıl yapısına en uygun olan uygulama tercih edilmelidir. Son zamanlarda konforu ile en oldukca tercih edilen yöntemler içinde yer edinen buz lazerin tutarları da oldukça makuldur. Bu yöntemle tedavi olmak isteyenler Buz lazer fiyatlarını uygulanacak olan bölgeye bakılırsa;

Hanımefendilerin mesele etmiş olduğu çeşitli bölgeler de bu yöntem oldukça etkilidir. Bilhassa yüz bölgesi, koltuk altı, dudak üstü, kollar, tüm bacak, göbek, genital ve bikini bölgesindeki istenmeyen tüylerin kalıcı olarak yok edilmesinde kullanılan epilasyon tutarları da 2020 senesinde en oldukca dört gözle beklenen mevzular arasındadır.

Lazer epilasyon tedavisi hastanelerde de güzellik merkezlerinde değişik yöntemler ve uygulamalar ile yapıldığından tutarları da değişim göstermektedir. Her bölgeye bakılırsa değişen fiyat aralığı merkezlerin fiyat politikalarına bakılırsa değişmektedir. Açık tenliler için uygulanan Alexandrite, uygulanırken son teknoloji buz lazer de artık en oldukca tercih edilen tedavi yöntemi olarak karşımıza çıkıyor.

Lazer genel olarak tam vücut seansı için nakit ve taksitli olarak yapıldığında fiyat yükselmekte ve bölgesel tedavilerde ne kadar seansa gereksinim var ise seans süresine bakılırsa ve aygıt tipine bakılırsa ücretleri farklılaşmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir