Dijital Deniz Nedir? Iyi mi Başvurulur?

Dijital Deniz

Şubesiz online bankacılık teriminin gelişmesi ile ortaya çıkan Dijital Deniz ile ilgili olarak sizlere bilgiler sunacağız. Türkiye genelinde artık bankacılık girişimleri oldukça yönlü hale geldi ve bu oldukça yönlülük yardımıyla son aşama ilgi çekici seçenekler sunuluyor. Bankalar arası rekabetin de bununla beraber getirmiş olduğu durumlar bulunduğunu söyleyebiliriz sanırım.

DenizBank, büyüyen ve devamlı müşterilerine daha yeni imkanlar sunan şirketlerden birisi. Şimdi size bu anlamda yeni bir hizmetinin daha tanıtımını yapacağız.

Dijital Deniz Nedir?

Dijital Deniz, DenizBank hizmetlerinden birisidir ve Enpara şeklinde şubesiz, masrafsız online bankacılık hizmetlerini bu isim ile sunmaktadır.

Türkiye genelinde süre içinde bu alanda Enpara’ya rakip birçok sistem geliştirildi. KuveytTürk Senin Bankan, Yapı Kredi NUVO ve dahası. Sadece NUVO, sonraki süreçte verim alamadığından dolayı bu alandan çekildi. Sadece Enpara şeklinde birkaç istikrar sahibi şirket de bu anlamda girişimini sürdürdü. DenizBank girişimi de bunlardan birisi olarak adından söz ettirdi.

Dijital Deniz Başvurusu Iyi mi Yapılır?

  • Öncelikli olarak Dijital Mevduat hesabı başvurusu için BURAYA TIKLAYIN.
  • Karşınıza çıkan ekranda DenizBank Müşterisiyim ve Alan kişi Olmak İstiyorum seçeneklerini görmüş olacaksınız. Size uygun olanı seçin ve ilerleyin.
  • Sonrasında karşınıza cep telefonu giriş ekranı gelecektir. Bu ekrana cep telefonunuzu yazın ve altından İL seçerek ilerleyin.
  • Bu süreçten sonrasında yetkililer sizi arayacak ve başvurunuzu onaylayacaktır. Sonraki süreç hakkında sizi bilgilendireceklerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir