Devlet Bankası Vatandaşlara 20.000 TL Ödeme Yapıyor

Devlet Bankası Vatandaşlara 20.000 TL Ödeme YapıyorHalkbank üstünden gerekseme kredisine başvurmak isteyen kişilerin belirtilen kampanya için 18 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir. Müracaat yapmak isteyenler, kredi notu düşük sadece banka sicili temiz ise Halkbank üstünden kredi kampanyası için nakdi kredi alabilecekler. İhtiyaç kredisi olarak verilecek bu kampanya 36 ay süresince sizlere sunulacaktır.
Halkbank, kredi notu düşük kişilere verilen bu krediyi emekli ve çalışan kişilere oldukca daha uygun faiz oranlarıyla ödeyecek. Halkbank gerekseme kredisine başvurmak isteyen kişiler, emekli olmaları ve bankadan maaş kabul etmeleri halinde banka kredi notu düşük de olsa kredi alabilirler.{Nasıl} başvurulur?İhtiyaç kredisine başvurmak isteyen kişiler banka şubelerine giderek kredi kullanabilirler. İhtiyaç Kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız kimlik ve gelir belgeniz ile bankadan 36 ay vadeli kredi başvurusunda bulunabileceksiniz. İhtiyaç Kredisi olarak verilecek bu krediler ilk taksiti 90 gün erteleme imkanı ile sizlere sunulacaktır.
Halkbank şubelerine gitmeye vakti olmayan kişiler de müracaat yapabilmek için mobil uygulama üstünden kredi başvurusu meydana getirecek. Halkbank üstünden mobil uygulamayı kullanmak için banka hesabınızdan kredi başvurusunda bulunabileceksiniz. Halkbank kredi başvurusu için mobil uygulama üstünden hiçbir harcama ve gelir belgesi olmadan kredi kullanabilirsiniz.Halkbank gerekseme kredisi başvurusu için siz de banka müşterisi iseniz {müşteri} hizmetleri numarasını arayarak da kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Halkbank {müşteri} hizmetleri numarası aranarak kredi notu sorgulama ve kredi sorgulama da yapılmaktadır.

OKU  Faizsiz 10.000 TL Kredi Veren Bankalar