Denizbank Ne Kadar Borcunuz Var ise Kapatacak! Bankadan Izahat Geldi

Denizbank, peş peşe kampanyalarını sıralıyor. Günden güne biriken borçlar can sıkmaya devam ediyor. Artan gereksinimler ile harcamalar büyürken, gelir gideri karşılayamıyor. Hal bu şekilde olunca da hepimiz, bankaların kucağına düşüyor. Denizbank son kampanyasının müjdesini de verdi. Tüm borçları tek seferde kapayacağını duyuru eden banka, herkesi Denizbank’a çağrı etti. 100.000 TL borç kapatma kredisinin önünü açan banka, o şartları taşıyan herkesi bu yükten kurtarmaya geliyor.
Denizbank, {müşteri} ağını genişletmeye çalışıyor. İnanılmayacak fırsatlara imza atan Denizbank, akıl almaz kampanyaları duyuruyor. Öteki bankalarda borcu bulunan ve bu borçları ödeyemeyecek durumda olan vatandaşlar, Denizbank’a koşuyor. Büyüdükçe büyüyen Denizbank, artık durdurulamıyor. Tüm borçları kendi çatısı altında toplamak isterken, borçlulara 100.000 TL kredi de veriyor. Hem de o denli düşük faizler sunuluyor ki almayan pişman oluyor…Denizbank, faize harp açtı. Düşük faiz oranlarına haiz olan banka, vatandaşların derdine derman oldu. Tüm borçları tek kalemde silmeye ant içen Denizbank, verdikçe veriyor. Vatandaşların pandemi döneminde ödeyemediği borçlarını silebilmek için 100.000 TL krediyi %1,9 faiz oranıyla verirken 24 aya varan vade seçeneği sunuyor. 36 ay vade seçeneği yeğleyen vatandaşların ise faiz oranları %2.23 olarak güncelleniyor. 36 ay vadeyle alınan 100.000 TL borç kapatma kredisi için de aylık 5.456,29 TL taksit tutarı hesaplanıyor. Anında müracaat yapabileceğiniz bu kampanya için…
Denizbank, halkın yanında olmaya devam ediyor. Borçlu kimse kalmasın diye kampanya duyuran banka, dikkatleri çekmeyi başardı. Borçları kapatmak için verilen 100.000 TL krediyi maximum 250.000 TL’ye çıkartabiliyor. Denizbank’ın kredi kampanyasına müracaat yapmak isteyen kişiler merakla araştırmaya başladı. Oturduğunuz yerden de müracaat yapabileceğiniz bu kampanya için KREDİM yazın, T.C. kimlik numaranızı 3280’e gönderin. Kredi cevabınız 5 dakikaya cebinize gelsin. Tüm borçlarınız için Denizbank’a gelin, yüklerinizi tek kalemde silin.OKU  Son Dakika: Otomobil Alacak Olan Vatandaşlar Faiz Ödemeyecek!