Denizbank Media Markt Kredisi 1

Denizbank Media Markt Kredisi Nasıl Kullanılır?

Denizbank Media Markt Kredisi Nasıl Kullanılır?

 Kredi kartı, insanların en ihtiyaç duyduğu zamanda yardımlara çıkarak ihtiyaçlarının giderilmesine katkı sağlar. Son yıllarda bankalar tarafından yapılan açıklamaya göre ülkemiz içerisindeki kredi kartı kullanımı artmış, meydana gelen ihtiyaçlar sonucunda ödeme güçlükleri meydana gelmiştir. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu bu durum sonucunda bir düzenlemeye gitmiş, elektronik mağazalarından eşya alımları sırasında uygulanan taksit konusuna sınırlandırmalar getirilmiştir. Özellikle akıllı telefon alımı konusunda kredi kartların çok yoğun bir şekilde kullanılması yapılan düzenleme ile engellenmiş, telefonlara yapılan taksit ortadan kaldırılmıştır. Alınan bu karar, telefon satışı gerçekleştiren merkezlerin işlerine büyük zarar getirmiş, satışlar neredeyse durma noktasına gelmiştir. Elektronik mağazalar bu durum sonucunda alternatif seçenekler meydana getirerek bankalar ile bir anlaşma oluşturmuşlardır.

Ülkemizin en büyük elektronik satış platformu olan Media Markt, akıllı telefon alımı sırasında müşterilerine anlaşmalı olduğu bankalardan ihtiyaç kredisi çekebilmelerini sağlamaktadırlar. Bu sayede kullanıcılar taksitli telefon alımına devam ederek ihtiyaçlarını oldukça kolay bir şekilde karşılayabilmektedirler. Yapılan görüşmeler sonucunda ünlü teknoloji şirketi Media Markt, Denizbank ile anlaşma yaparak kullanıcıların istedikleri akıllı telefonu ihtiyaç kredisi adı altında taksitli olarak satın almalarına olanak sağlayacak. Öyle ki; alınmak istenilen akıllı telefon tutarında çekilecek kredi 36 aya kadar vadelendirilerek en uygun ödeme şekilleri ile sunulmaktadır. Bunun için öncelikle Media Markt şubelerinden birisine giderek satış temsilcisi ile görüşmek gerekmektedir.

Media Markt Kredisi Nasıl Kullanılır?

Denizbank Media Markt Kredisi 1Denizbank Media Markt Kredisi, yaptığı anlaşmalar sonucunda kişilerin Denizbank müşterisi olup olmamasına bakılmaksızın çeşitli olanaklardan faydalanmalarına olanak sağlamaktadır. Kredi, sadece akıllı telefonlar için geçerli olmayıp elektronik olarak gerekli olabilecek her alanda geçerliliğini korumaktadır. Kredili bir şekilde cihaz almak isteyen kişiler öncelikle Media Markt üzerinden başvuruda bulunarak kredili bir cihaz almak istediklerini belirtmeleri gerekmektedir. Bu aşamada yönlendirilen kişiler, mevcut durumdaki akıllı cihazları üzerinden mesaj atmaları gerekmektedir. Mesaj bölümüne giren kişiler öncelikle KREDİM yazıp boşluk bırakarak 11 haneden oluşan T.C. Kimlik numaralarını girmelidir. Bilgileri giren kullanıcılar mesajı 3280’e göndermeleri gerekmektedir. Kredi Notu gibi bilgileri göz önünde bulunduran Denizbank anlık olarak müşterilerine onay ya da ret mesajı göndermektedir.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours