calismaya kredi veren bankalari

Çalışmayanlara Kredi Veren Bankalar

Bankalar, kişilere sunmuş oldukları kredilerin üzerinden para kazanan kurumlardır. Para üzerinden para kazandıklarından dolayı da bu sunmuş oldukları kredileri geri alabilmek, banka için çok önemlidir. Kişilerin kredi borçlarını yatıramamaları veya düzensiz ödeme yapmaları bankaları zarara uğratır. Bankalar zarara uğramak istemediklerinden dolayı da kredi başvurusu yapan kişilerin kendilerine güvence olarak gelir belgesi sunmalarını isterler.

Ev hanımı, öğrenci veya işsiz kalan kişiler, nakit ihtiyaçları karşısında bankalardan taşıt, konut veya ihtiyaç kredisi kullanmak istediklerinde nasıl bir yol izlemeleri gerektiğini bilmezler. Çalışmayan kişiler genellikle bankalardan ihtiyaç kredisi çekmeyi talep ederler. Çalışmıyor ve ihtiyaç kredisi çekmek istiyorsanız izleyeceğiniz birkaç yol vardır.

Bazı bankalar, gelir belgesi olmadan belli tutarda ihtiyaç kredisi sunmayı kabul ederler. Bu bankalar ile görüşmeyi tercih edebilirsiniz. bunun dışında şubesiz kredi başvurusu fırsatında sizlerden gelir belgesi istenmediğinden dolayı bu şekilde de kredi başvurusu yapabilirsiniz. Eğer geçmişinizden dolayı kredi notunuz yüksekse şubesiz kredi imkanı ile çalışmayanlara kredi çekme fırsatından faydalanabilirsiniz.

Bu bankalar Aşağıda listelenmiştir.

  • Finansbank
  • Akbank
  • Odeabank
  • Aktifbank

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours