BTCTurk Ripple Alışverişi Dönemi Başladı

BTCTurk Ripple

BTCTurk Ripple Alışverişi Dönemi Başladı

Türkiye’nin lider dijital sistemlerinden birisi olan BTCTurk Ripple alışverişi dönemini resmen aktif ettiğini internette duyurdu. Her geçen gün büyüyen ve kendisini geliştiren kripto para piyasaları yavaş yavaş ülkemizde de yaygınlaşıyor. Bu anlamda ülkemizin ilk ve en büyük girişimi BTCTurk, yeniliklerine de tüm hızı ile devam ediyor diyebiliriz.

BTCTurk, bildiğimiz gibi kısa bir süre öncesinde BTC Trader dahil olmak üzere satıldı. QNB Finansbank eski CEO’su Özgür Güneri, şirketi satın aldı. Satın alması ile birlikte şirketin tüm hizmet anlayışının değişeceği ve kapsamının büyüyeceğinden bahsetti. Öyle ki söylenenler daha kısa süre geçmiş olmasına rağmen resmen gerçekleşiyor.

BTCTurk Resmen Ripple Pazarını Getirdi

Bitcoin pazarının ülkemizdeki en güvenilir ve en hızlı şirketlerinden birisinden bahsediyoruz. BTCTurk, her geçen gün daha yeni pazarları ülkemiz yatırımcılarına getirmeye devam ediyor. Öyle ki bir süredir Ripple sistemi için girişimleri vardı. Satın alımın ardından ilk büyük girişim resmen gerçekleşti.

Dünyanın en büyük üçüncü kripto para modeli olan Ripple alışverişi BTCTurk’te. Kısacası sisteme kayıtlı olan yatırımcılar, artık Ripple alım ve satımı yapabilecek. Yakın bir zaman dilimi içerisinde daha yeni girişimler de ortaya çıkacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*