BTCTürk ve BTC Trader Satıldı

BTCTurk

BTCTürk ve BTC Trader Satıldı

Türkiye’nin lider kripto para borsa işlemleri sistemi BTCTürk ve BTC Trader resmen geçtiğimiz günlerde satıldı ve el değiştirdi. Kripto para sistemlerinin ülkemizde de yaygınlaşması ile birlikte yeni bazı girişimler ön plana çıktı. Bitcoin sistemi ile birlikte yenilikçi birçok farklı seçenek ön plana çıktı da diyebiliriz.

Kripto para borsası olarak kısa süre içerisinde marka olan BTCTürk ve BTC Trader, kısa bir zaman dilimi öncesinde resmen el değiştirdi.

Eski QNB Finansbank CEO’su Tarafından Satın Alındı

Türkiye genelinde yatırım alanları her geçen gün biraz daha genişliyor ve farklılık yaratıyor. İşte tam da bu noktada girişimler dikkat çekiyor. 2000 yılından bu yana QNB Finansbank ekibi içerisinde yer alıyor Özgür Güneri. Son 5 yıldız ise QNB Finansinvest Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO’su görevlerini de beraberinde yürütüyordu.

1 Şubat 2018 tarihi itibari ile bu görevinden ayrılan Özgür Güneri, BTCTürk ve BTC Trader %95 hisselerini satın alarak şirketi satın aldı. Dolayısı ile tüm karar yetkisi de kendisine geçerek bu anlamda tek söz sahibi isim olarak da dikkat çekti.

Özgür Güneri, satın alma işleminin hemen ardından Linkedin profilini güncelledi. Kendisi, şirketin kısa bir zaman dilimi içerisinde baştan sona yenileneceği ve hizmet kalitesinin yükseltileceğini söyledi. Son dönemde özellikle BTCTürk müşterileri ciddi anlamda şikayetçiydi.

Özgür Güneri, bu durumun farkında olduğunu ve artık şirket yapılanmasının tam anlamı ile değişeceğini net olarak söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*