bridgestone iş ilanları

Daha iyi bir tecrübe için pratikte aç
Brisa Bridgestone Sabancı Lastik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
Son görüşme deneyimin nasıldı? Brisa Bridgestone Sabancı Lastik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi İş İlanları
İlgini Çekebilecek Diğer Şirketler
Maaş bilgilerini bölüşmek ve bu sektörün aylık aralığını öğrenmek
ister misin? 4904 sayılı yasa uyarınca iş arayanlardan ücret alınmayacak ve çıkar temin edilmeyecektir. Diğer iller için

Kariyer.net bir grup şirketidir. Dünyanın en büyük lastik yapımcısı Bridgestone ile Sabancı Holding’in ortak kuruluşu olan Brisa, Türkiye lastik endüstrisinin lideridir. Brisa’nın kökleri, Sabancı Holding ve ortaklarının girişimiyle 1974 senesinde kurulan Lassa ile atılmıştır. Lastik pazarında dünyada yaşanan gelişmelere paralel olarak; 1988 senesinde Sabancı Topluluğu ile Bridgestone Corporation arasında gerçekleşen iştirak neticesinde, Brisa bugünkü ismini almıştır ve 25 senesi geride bırakmıştır.

 

Brisa Kocaeli Üretim tesisleri, 361.000 metrekareye ulaşan kapalı alanıyla, dünyanın tek çatı altındaki en büyük lastik fabrikalarından bir tanesidir. Brisa, Aksaray Organize Sanayi Bölgesi’nde kuracağı 4,2 milyon adet lastik üretim kapasitesine sahip yeni üretim tesisini 2018 senesinde döneme almayı planlamaktadır.

 

Biyoçeşitliliğe katkıda bulunduğu “Turnalar Hep Uçsun”, eğitime katkısını meydana koyduğu “Brisa Mensupları Öğrenimi Destekleme Derneği”, trafikte güvenilir sürüşe katkı sağladığı “Lassa Yola Sağlam Çık” ve kültürel bir kıymet olan “Brisa Müze” bu anlamda ön plana çıkan projeler arasında bulunmaktadır. “Yolculuğunuzun Geleceğini Tasarlıyoruz” vizyonuyla çalışmalarını devam ettiren Brisa, bir endüstri şirketinden inovasyon şirketine dönüşümünü süratle devam ettirmektedir. Brisa, sürdürülebilirlik vizyonundan aldığı esin ve inovasyon anlayışıyla, fosil yakacak kullanmadan sadece güneş enerjisiyle çalışan “Solar Impulse”ın dünya etrafında yaptığı yolculuğun Türkiye Resmi Partneri olmuştur. Açık Pozisyonlar

Şirketimizde açılmış pozisyonlara müracaat etmek ve yaptığınız başvuruların hangi aşamada olduğunu görmek için Kariyer.net’te oluşturduğunuz kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş sağlayabilirsiniz.Eğer üye değilseniz lütfen üyelik oluşturunuz. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili öğrenmek için 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu 11.maddesi 07 Ekim 2016 tarihinde yürürlüğe girmiştir. Türkiye’nin pekçok ilinde fabrika ve servis ağına sahip olan işletme çalışan alımı yapıyor.

Bridgestone ve Lassa lastik üretimi yapan işletme iş başvurularını kabul ediyor. Türkiye’nin önder lastik yapımcısı şirketlerinden birisi olan Brisa Sabancı Holding çatısı altında bulunmaktadır. Türkiye’de çoğalan araba ve iş makinelerine dair Lastik ihtiyacını karşılamak maksadı ile kurulan işletme faaliyetine Lassa markası ile 1974 senesinde başlamıştır. Türkiye’de çoğalan araba ve iş makinelerine dair Lastik ihtiyacını karşılamak maksadı ile kurulan işletme faaliyetine Lassa markası ile 1974 senesinde başlamıştır. Türkiye’deki lastik gereksiniminin beraberinde sektörde büyük başarılar yaşam sürdüren işletme pekçok prensip imza atmıştır. Şirket nitelik, İşleyiş ve strateji bakımından pekçok ödüle yaraşır görülmüştür.

 

Brisa lastik şirketinin başarısı sektörde verdiği hizmetin niteliği ile ölçülmektedir. Vizyonu ve misyonu bakımından yolculuğun geleceğini tasarlama kapsamında çalışanları ile iş birliği içinde pekçok marka ve örgütü içeriğinde yönetmekte ve yeni iş alanları oluşturarak istihdamı çoğaltmaktadır. Üretilen 1800’e yakın lastik çeşiti 70’e yakın ülkede pazarlanmakta 6 bine yakın satım ve servis mağazası ile hizmet vermektedir. Brisa Güncel iş ilanların ı medya aracılığı ile yayımlamakta ve çevrimiçi iş başvurularını kabul etmektedir. Brisa açılmış pozisyonları birtakım vakitler internet ortamında yayımlamakta ve iş müracaat formlarını beklemektedir. Brisa şirketinin üretim fabrikasında çalışmak talip adaylar Brisa Aksaray Fabrikasına ve Brisa İzmir Fabrikasına iş müracaatı yapabilirler.