BKM Express Nedir? Nasıl Kullanılır?

BKM Express

BKM Express Nedir? Nasıl Kullanılır?

Bugün ki makalemizde yeni nesil bir ödeme sistemi olarak dikkat çeken BKM Express hakkında etraflıca bilgi sahibi olacağız. Türkiye genelinde yeni nesil birçok farklı ödeme sistemi geliştirildiğini söyleyebiliriz. Bankalararası Kart Merkezi projesi olarak geliştirilen yeni nesil bir dijital ödeme sistemi olarak bilinir. Aslında bir nevi cüzdan uygulaması olarak da dikkatleri çekiyor demek yanlış olmaz.

BKM Express Nedir?

BKM Express, kart bilgilerinizi ikinci kişiler ile paylaşmaksızın tüm internet alışverişlerinde güvenle ödeme yapmanızı sağlayan bir dijital ödeme sistemidir.

Bu sistem sayesinde kredi kartlarınızı BKM Express sistemine tanımlıyorsunuz. Tüm kredi kartlarınızı sorunsuz bir şekilde ekleyebilirsiniz. BKM Express üyesi işyerlerinde bu sistemi sorunsuz şekilde kullanarak ödeme yaparsınız. Ödemeleriniz, 3D Secure sistemi ile yine sizin SMS onayınız olmadan asla gerçekleşmez. Bu sayede ortaya daha güvenilir bir online alışveriş deneyimi çıkar.

BKM Express Nasıl Kullanılır?

  • Sisteme üyelik ve kullanım süreçleri tamamen ücretsizdir. Sisteme ücretsiz bir şekilde kayıt oluyorsunuz.
  • Kayıt işleminin ardından sistemde KARTLARIM bölümüne tüm kredi kartlarınızı ekliyorsunuz.
  • Kredi kartlarınız, sistem içerisinde sadece sizin görebileceğiniz üzere saklı tutuluyor.
  • BKM Express üyesi web sitelerinde BKM ile Öde sekmesine tıkladığınızda siteye yönlenirsiniz. Siteye mail ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra istediğiniz kredi kartınız seçersiniz.
  • Kredi kartına tanımlı cep telefonu numarasına 3D Secure ile SMS şifresi gelir. Dolayısı ile güvenle ödemenizi tamamlamış olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*