BKM Express Nedir? nasıl Kullanılır?

 BKM Express Nedir? nasıl Kullanılır?

Bugün ki makalemizde yeni nesil bir ödeme sistemi olarak dikkat çeken BKM Express hakkında etraflıca informasyon sahibi olacağız. Türkiye genelinde yeni nesil birçok değişik ödeme sistemi geliştirildiğini söyleyebiliriz. Bankalararası Kart Merkezi projesi olarak geliştirilen yeni nesil bir dijital ödeme sistemi olarak bilinir. Aslına bakarsak bir nevi cüzdan uygulaması olarak da dikkatleri çekiyor demek yanlış olmaz.

BKM Express Nedir?

BKM Express, kart bilgilerinizi ikinci kişiler ile paylaşmaksızın tüm web alışverişlerinde güvenle ödeme yapmanızı elde eden bir dijital ödeme sistemidir.

Bu sistem yardımıyla kredi kartlarınızı BKM Express sistemine tanımlıyorsunuz. Tüm kredi kartlarınızı sorunsuz bir halde ekleyebilirsiniz. BKM Express üyesi işyerlerinde bu sistemi sorunsuz şekilde kullanarak ödeme yaparsınız. Ödemeleriniz, 3D Secure sistemi ile gene sizin SMS onayınız olmadan asla gerçekleşmez. Bu sayede ortaya daha güvenilir bir online alışveriş deneyimi çıkar.

BKM Express nasıl Kullanılır?

  • Sisteme üyelik ve kullanım süreçleri tamamen parasızdır. Sisteme parasız bir halde kayıt oluyorsunuz.
  • Kayıt işleminin arkasından sistemde KARTLARIM kısmına tüm kredi kartlarınızı ekliyorsunuz.
  • Kredi kartlarınız, sistem içinde bir tek sizin görebileceğiniz suretiyle saklı tutuluyor.
  • BKM Express üyesi web sitelerinde BKM ile Öde sekmesine tıkladığınızda siteye yönlenirsiniz. Siteye mail ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonrasında istediğiniz kredi kartınız seçersiniz.
  • Kredi kartına tanımlı cep telefonu numarasına 3D Secure ile SMS şifresi gelir. Dolayısı ile güvenle ödemenizi tamamlamış olmuş olmuş olmuş olmuş olursunuz.

ilgili yazılar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.