BKM Express Nasıl Üye Olunur?

BKM Express Nasıl Üye Olunur?

Bu haberimizde merak içerisinde olan okuyucularımız için BKM Express nasıl üye olunur sorusuna pratik şekilde yanıt vereceğiz. İnsanlar, BKM Express güvenli mi şeklinde sorular soruyor. Bankalararası Kart Merkezi tarafından sunulan ve BDDK denetiminde olan son derece güvenilir bir sistemdir.

BKM Express nedir sorusuna yanıt verdiğimiz makalede bu gibi seçenekleri enine boyuna sizlere sunduk. Dolayısı ile şimdide sisteme kayıt olmak isteyen siz değerli okuyucularımıza en pratik şekilde bilgiler sunmak amacındayız. Kayıt işlemi ücretsizdir ve son derece pratiktir.

BKM Express Sistemine Nasıl Üye Olurum?

Bu sistem, çok kısa bir zaman dilimi içerisinde ülkemiz genelinde popüler hale geldi. Bizde elimizden geldiğinde kapsamlı seçenekleri sizlere sunabilmek adına bazı bilgiler sunacağız. Hemen maddeler halinde incelemeye geçecek olursak;

  • Öncelikli olarak www.bkmexpress.com.tr sitesine giriş yapınız.
  • Siteye girdikten sonra sitenin sağ üst köşesinde yer alan ÜYE OL butonuna tıklıyorsunuz.
  • Üye ol sekmesine tıkladıktan sonra sizlerden detaylı bilgilerin istendiği bir ekran gelecek. Burada bilgilerinizi eksiksiz ve doğru bir şekilde giriniz.
  • Sıradaki aşamada telefonunuza SMS onayı ve mailinize aktivasyon linki gidecektir.
  • SMS ve mail aktivasyonunu yaptığınız an itibari ile sisteme kaydınız tamamlanmış demektir.
  • Aynı zamanda sisteme kredi kartı ve banka kartlarınızı da sırası ile sorunsuz şekilde ekleyebilme şansına sahip olacaksınız.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours