Bitcoin Fiyatları Yükseliş Eğiliminde

Kripto para yatırımcıları için ciddi anlamda önem arz eden konulardan olan bitcoin fiyatları yeniden yükseliş eğilimine geçti. Dünya genelinde kripto para sistemlerinin meşhur hale gelmesinde ve kullanılmaya başlamasında en önemli etkenlerden birisi olduğunu net şekilde söyleyebiliriz. Öyle ki bir dönem fiyatları ciddi anlamda düşüş eğilimine girmişti. SEC düzenlemelerinin getirdiği düşüş, birim fiyatının 5000 Dolar seviyelerine…


Bitcoin Fiyatları Yükseliş Eğiliminde

Kripto para yatırımcıları için ciddi anlamda önem arz eden konulardan olan bitcoin fiyatları yeniden yükseliş eğilimine geçti. Dünya genelinde kripto para sistemlerinin meşhur hale gelmesinde ve kullanılmaya başlamasında en önemli etkenlerden birisi olduğunu net şekilde söyleyebiliriz. Öyle ki bir dönem fiyatları ciddi anlamda düşüş eğilimine girmişti.

SEC düzenlemelerinin getirdiği düşüş, birim fiyatının 5000 Dolar seviyelerine kadar düşmesine neden oldu. Tabi ki bu birim fiyatları da yatırımcıları ciddi anlamda korkuttu. Ancak analistlerin tahminleri de doğru çıktı. Fiyatlar yeniden yükseliş eğilimine geçerek bu anlamda yatırımcıların yüzünü güldürdü.

 

Fiyat Yeniden 9000 Dolar

Gördüğü en yüksek kur değeri 18.000 Dolar olarak dikkat çekmişti. Şimdilerde ise değerini yeniden yükseltme eğilimi içerisine girdi. 9000 Dolar seviyesini yeniden gören Bitcoin, yatırımcıların yüreklerine su serpti. Bu yükselişin kalıcı olacağı yönündeki görüşler de çok ciddi anlamda sıklaşmaya başladı. Öyleyse yatırımcıların yol haritası az çok belli oldu.

Forex Robotu Nedir? Ne İşe Yarar?
Telefon Bankacılığı İle İşlemler Çok Kolay!

ETİKETLER

BENZER İÇERİKLER


Yorum Yap