Anında Kefilsiz Belgesiz Kredi Almak İstiyorum

Indir Anında Kefilsiz Belgesiz Kredi Almak İstiyorum

Anında Kefilsiz Belgesiz Kredi

Nakit paraya sıkıştığımız zamanlarda anında kredi kefilsiz belgesiz almak elbette mümkün. Gelişen teknoloji ile birlikte müşteriler bankada sıra beklemeden, şubeye gitmeden tek bir tıkla veya tek bir SMS ile anında kredi kefilsiz belgesiz alabilirler. Tabii ki her banka bu belgesiz kefilsiz kredi vermiyor. Bu yazımızın devamında kefilsiz, belgesiz, anında kredi veren bankalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Denizbank

Denizbank’tan kefilsiz belgesiz kredi almak çok kolay! Sadece kimlik bilgilerinizi içeren tek bir kısa mesaj karşılığında anında kredinize sahip olabilirsiniz. Şubede sıra beklemeden, bankayı ziyaret etmeden sadece mesaj atarak anında kredi alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken cep telefonlarınızdan Kredim yazıp bir boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı da yazdıktan sonra 3280’e kısa mesaj göndermektir. Telefonunuza gelecek olan onay mesajından sonra kredinizi herhangi bir belge veya kefil sunmadan kullanmaya başlayabilirsiniz.

Indir Anında Kefilsiz Belgesiz Kredi Almak İstiyorum

Akbank

Belgesiz, imzasız, kefilsiz, anında kredi veren bir diğer banka olan Akbank’tan yine SMS ile kredi almanız mümkündür. Akbank Direkt Kredi ile belgesiz, kefilsiz anında kredi almak için Turkcell operatörlü cep telefonlarından Kredi yazıp boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numaranızı 4425’e kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz. Operatörünüz Vodafone veya Türk Telekom ise Kredi yazıp boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numaranızı 05327502525’e kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz. Akbank müşterilerine 20 bin TL ve 36 aya kadar vade imkanı olan krediler sunmaktadır.

QNB Finansbank

QNB Finansbank’ta müşterilerine kefilsiz, belgesiz kredi sunmaktadır. Sadece kimlik bilgilerinizle 1.000 TL ve 30.000 TL arasında dilediğiniz krediye kefilsiz ve belgesiz bir şekilde anında başvurabilirsiniz. İnternet veya cep şubelerinden veya SMS ile başvurabilirsiniz.  SMS ile başvurmak isteyen müşteriler TC kimlik numaralarını 5030’a kısa mesaj olarak gönderebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir