ParaVeYatırım.Com
Anında En Çabuk Kredi Kartı Veren Bankalar
Yazar: - 24 Haziran 2020
22
0

Anında En Çabuk Kredi Kartı Veren Bankalar

En Kolay Kredi Karti Veren Banka 1 Anında En Çabuk Kredi Kartı Veren Bankalar

 

 

 

 

Kredi kartı kullanımının yaygınlaşması ile birlikte, kredi kartı kullanan kişilerin gün içerisinde yapmış oldukları harcamalar, neredeyse nakit para dolaşımını geçmiş durumdadır. Bankaların sunmuş olduğu kredi kartı hizmetinin bu kadar fazla tercih edilmesinde ise, kullanıcılar tarafından birçok geçerli sebep bulunmaktadır. Bunlardan ilki ve en önemlisi, kredi kartı taşımanın kolaylığıdır. Küçük yapısı ile her yere kolay bir şekilde taşınabilen kredi kartlarında, binlerce liralık limit de bulunmaktadır. Bu sayede, nakit taşıma işlemleri sırasındaki risklere katlanmak zorunda kalmadan, bireyler tek bir kredi kartı ile birçok işlemini gerçekleştirmektedir. Hangi kredi kartının tercih edildiği konusunda ise, başvuru ve kredi kartının teslim alınması işlemlerindeki hıza göre karar verilmektedir. En kolay kredi kartı veren bankalar açısından araştırma yapan bireyler, hem başvuru kanalı hem de sunduğu hizmetlere bağlı olarak kararlarını vermektedir.

En kolay kredi kartı veren bankalara bakıldığında, günümüzde en çok ön planda olan bankalar karşımıza çıkmaktadır. Bunlar ise; Garanti Bankası, Türkiye İş Bankası, Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank ve Denizbank’tır. Söz konusu bankalara yapılacak başvurularda, birçok başvuru kanalı bulunmaktadır. Bunların başında, dijital bankacılık için geliştirilen online başvuru işlemleri gelmektedir. İnternet ortamından form doldurularak yapılacak bu başvuru işleminde, kişilere aynı gün içerisinde kredi kartı başvurusu sonucu hakkında bilgilendirmeler yapılırken, kartları da en geç 2 hafta kadar bir zaman diliminde adreslerine teslim edilmektedir. Fakat, burada dikkat edilmesi gereken temel nokta, gelir belgesi ve maaş miktarıdır.

Başvuru işlemleri için en kolay kredi kartı veren bankaları tercih edecek kişiler, eğer seçtikleri banka üzerinden maaşlarını alıyorlarsa, bu durumda onlardan bir gelir belgesi talep edilmeyecek ve doğrudan başvuruları incelemeye alınacaktır. Fakat, A bankasından maaşınızı aldığınız halde, B bankası için bir kredi kartı başvurusunda bulunuyorsanız bu durumda çalıştığınız kurumdan onaylı gelir belgenizi aldıktan sonra başvurunuzu yapmanız gerekmektedir. Aksi taktirde internet üzerinden yaptığınız ve onaylanan başvurunuz, teslimata geçmeyecektir.

En Kolay Kredi Karti Veren Banka 2 Anında En Çabuk Kredi Kartı Veren Bankalar

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu

Vakıfbank’ın sunmuş olduğu tüm kredi kartlarında World ayrıcalıkları bulunmaktadır. Hem düzenli geliri olan hem de gelir belgesi sunamayan genç bireyler için özel kredi kartı sunan banka, üç farklı yoldan başvuruları kabul etmektedir. Bunlar; internet bankacılığı, Vakıfbank şubesi ve bankanın resmi internet sitesi üzerinden yapılacak başvurulardır. Bu yöntemleri kullanarak, kişiler kendilerinden istenen bilgileri dolduracakları formu kısa sürede bankaya online ortamda teslim edecektir. Az önce de belirttiğimiz gibi, maaşlar Vakıfbank üzerinden alınıyorsa, gelir belgesi sunulmasına da gerek kalmayacaktır.

Odeabank Kredi Kartı Başvurusu

Bankada hali hazırda hesabı bulunan ya da ilk kez Odeabank’tan bir hizmet alacak olan kişiler, banka ATM noktaları, banka şubesi ve internet şubesi üzerinden kredi kartı başvurularını yapabilmektedir. En kolay kredi kartı veren bankalar arasında yer alan Odeabank, müşterilerinin yapacağı kredi kartı başvuruları için 444 8 444 çağrı merkezi üzerinden de başvuruları kabul etmektedir. Eğer ön başvuru yapılmak isteniyorsa, bu durumda cep telefonlarından istenen kartın adı ve kimlik bilgileri yazılarak, 8444’e gönderilmesi yeterli olacaktır.

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bankası’nın en büyük hizmetlerinden birisi olan Bonus kredi kartlarında, hem başvuruların incelenmesi hem de kartın teslimat işlemleri çok hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Banka ATM noktaları, banka şubesi, dijital bankacılık hizmetleri ve 444 0 333 Garanti Bankası Çağrı Merkezi üzerinden yapılacak tüm başvurulara yalnızca 5 dakika içerisinde banka tarafından geri dönüş yapılmaktadır. Bu kısa sürede, kartların onaylanıp onaylanmayacağı kredi notu ve banka sicili incelemesinin ardından kişilere bildirilmektedir.

Kredi Kartı Almak İçin Şartlar Nelerdir?

Kredi kartı, bankalardan kullanılacak bir borçlanma hizmetidir. Bundan dolayı, en kolay kredi kartı veren bankalar ya da herhangi bir bankaya yapacağınız başvuruda, sizlerin banka tarafından verilecek borcu ödeyebilecek durumunuzun olması gerekmektedir. Bunun için de düzenli bir işte çalışıyor ve maaş alıyor olmanız yeterli olacaktır. Eğer gelir belgesini çalıştığınız kurumdan alıp bankaya sunabiliyorsanız, buna ek olarak bir de kredi notunuzu yüksek ve banka sicilinizi temiz tutuyorsanız, bankaların sunduğu kredi kartı hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Gelir durumunuz ve ödeme sıklığınıza göre de kredi kartı limitinizi düzenli olarak arttırabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ