Anında En Acil Kredi Kartı Veren Bankalar hangisidir

Anında En Acil Kredi Kartı Veren Bankalar

 

 

 

 

Kredi kartı kullanımının yaygınlaşması ile birlikte, kredi kartı kullanan kişilerin gün içinde yapmış oldukları harcamalar, neredeyse nakit para dolaşımını geçmiş durumdadır. Bankaların sunmuş olduğu kredi kartı hizmetinin bu kadar fazla tercih edilmesinde ise, kullanıcılar tarafınca birçok geçerli sebep bulunmaktadır. Bunlardan ilki ve en önemlisi, kredi kartı taşımanın kolaylığıdır. Küçük yapısı ile her yere kolay bir halde taşınabilen kredi kartlarında, binlerce liralık limit de bulunmaktadır. Bu sayede, nakit taşıma işlemleri sırasındaki risklere katlanmak zorunda kalmadan, bireyler tek bir kredi kartı ile birçok işlemini gerçekleştirmektedir. Hangi kredi kartının tercih edilmiş olduğu mevzusunda ise, müracaat ve kredi kartının teslim alınması işlemlerindeki hıza bakılırsa karar verilmektedir. En kolay kredi kartı veren bankalar açısından araştırma oluşturan bireyler, hem müracaat kanalı hem de sunmuş olduğu hizmetlere bağlı olarak kararlarını vermektedir.

En kolay kredi kartı veren bankalara bakıldığında, günümüzde en oldukca ön planda olan bankalar karşımıza çıkmaktadır. Bunlar ise; Güvence Bankası, Türkiye İş Bankası, Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank ve Denizbank’tır. Söz mevzusu bankalara yapılacak başvurularda, birçok müracaat kanalı bulunmaktadır. Bunların başlangıcında, dijital bankacılık için geliştirilen online müracaat işlemleri gelmektedir. İnternet ortamından şekil doldurularak yapılacak bu müracaat işleminde, kişilere aynı gün içinde kredi kartı başvurusu sonucu hakkında bilgilendirmeler yapılırken, kartları da en geç 2 hafta kadar bir zaman diliminde adreslerine teslim edilmektedir. Fakat, burada dikkat edilmesi gereksinim duyulan temel nokta, gelir belgesi ve maaş miktarıdır.

Müracaat işlemleri için en kolay kredi kartı veren bankaları tercih edecek kişiler, eğer seçtikleri banka üstünden maaşlarını alıyorlarsa, bu durumda onlardan bir gelir belgesi talep edilmeyecek ve direkt başvuruları incelemeye alınacaktır. Fakat, A bankasından maaşınızı aldığınız halde, B bankası için bir kredi kartı başvurusunda bulunuyorsanız bu durumda çalıştığınız kurumdan onaylı gelir belgenizi aldıktan sonrasında başvurunuzu yapmanız gerekmektedir. Aksi taktirde web üstünden yaptığınız ve onaylanan başvurunuz, teslimata geçmeyecektir.

Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu

Vakıfbank’ın sunmuş olduğu tüm kredi kartlarında World ayrıcalıkları bulunmaktadır. Hem tertipli geliri olan hem de gelir belgesi sunamayan genç bireyler için hususi kredi kartı sunan banka, üç değişik yoldan başvuruları kabul etmektedir. Bunlar; web bankacılığı, Vakıfbank şubesi ve bankanın resmi web sayfası üstünden yapılacak başvurulardır. Bu şekilleri kullanarak, kişiler kendilerinden istenen bilgileri dolduracakları formu kısa sürede bankaya online ortamda teslim edecektir. Azca ilkin de belirttiğimiz şeklinde, maaşlar Vakıfbank üstünden alınıyorsa, gelir belgesi sunulmasına da gerek kalmayacaktır.

Odeabank Kredi Kartı Başvurusu

Bankada hali hazırda hesabı bulunan ya da ilk kez Odeabank’tan bir hizmet alacak olan kişiler, banka ATM noktaları, banka şubesi ve web şubesi üstünden kredi kartı başvurularını yapabilmektedir. En kolay kredi kartı veren bankalar içinde yer edinen Odeabank, müşterilerinin yapacağı kredi kartı başvuruları için 444 8 444 çağrı merkezi üstünden de başvuruları kabul etmektedir. Eğer ön müracaat yapılmak isteniyorsa, bu durumda cep telefonlarından istenen kartın adı ve kimlik bilgileri yazılarak, 8444’e gönderilmesi kafi olacaktır.

Güvence Bankası Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Güvence Bankası’nın en büyük hizmetlerinden birisi olan Bonus kredi kartlarında, hem başvuruların incelenmesi hem de kartın teslimat işlemleri oldukca süratli bir halde gerçekleştirilmektedir. Banka ATM noktaları, banka şubesi, dijital bankacılık hizmetleri ve 444 0 333 Güvence Bankası Çağrı Merkezi üstünden yapılacak tüm başvurulara yalnızca 5 dakika içinde banka tarafınca geri dönüş yapılmaktadır. Bu kısa sürede, kartların onaylanıp onaylanmayacağı kredi notu ve banka sicili incelemesinin peşinden kişilere bildirilmektedir.

Kredi Kartı Almak İçin Şartlar Nedir?

Kredi kartı, bankalardan kullanılacak bir borçlanma hizmetidir. Bundan dolayı, en kolay kredi kartı veren bankalar ya da herhangi bir bankaya yapacağınız başvuruda, siz kıymetli üyelerimizin banka tarafınca verilecek borcu ödeyebilecek durumunuzun olması gerekmektedir. Bunun için de tertipli bir işte çalışıyor ve maaş alıyor olmanız kafi olacaktır. Eğer gelir belgesini çalıştığınız kurumdan alıp bankaya sunabiliyorsanız, buna ek olarak bir de kredi notunuzu yüksek ve banka sicilinizi temiz tutuyorsanız, bankaların sunmuş olduğu kredi kartı hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Gelir durumunuz ve ödeme sıklığınıza bakılırsa de kredi kartı limitinizi tertipli olarak fazlalaştırabilirsiniz.