acil para lazim

Acil Para Lazım Senetle Para Borç Alma Yolları 2020

 • Acil Para Lazım Senetle Para Borç Alma Yolları 2020Acil paraya ihtiyacım var diyen yurttaş, zor günlerinde kamu kurumlarıyla beraber, pazarda senet karşılığında borç para veren şahıslara de başvurmaktalar. Günümüzde akrabalar ve yakınlar içinde borç verme alışkanlığı sonlanmış halde iken bu halden bankalar ve finansçılarla beraberfena niyetli şahıslarda faydalanmaktalar. Zira zor halde olan ve bir oran para karşılığında boş senet dahi imzalamaya razı olan vatandaşın bu halinden faydalanmayı amaçlenen bir çokkişi mevcuttur.

  Acil Para Nasıl Bulunur?

  En kısa sürede belirli bir oran paraya lüzumsiniminiz var ise, ilk yapmanız lüzumen her ne kadar eski bir teknik olsa da, yakınlarınıza başvurmanızdır. Kısa sürede geri dönüş yapmış olup borcunuzu ödeyecek iseniz, yakınlarınızdan alacağınız bir oran para ile işinizi halledebilirsiniz. Fakat daha evvelce bir kaç kez bunun tekrarlamış iseniz, öteki yolları düşünmeye başlamalısınız.

  Kesinlikle bankalara müracaatn.Kesinlikle bankalara müracaatn.

  Acil Para Bulmak İçin Ilkin Bankalara Başvurmalısınız. Yasal olmayan tekniklere başvurmayın.

  acil para lazim


  Bankalardan ANINDA Kredi Çekin!

  BBDK kayıtlı banka şubeleri acil para lüzumsinimlerine yönelik 5 dakika da kredi verebilirler. Günümüzde web bankacılığı vasıtası ile bir kaç tıklama ile de, banka şubesine gitmeden kredi alınabilmektedir. Bankaların mobil uygulamalarından verebildikleri kredi oranları şöyledir;

  Akbank Direkt anında 30.000 TL.
  Enpara anında 20.000 TL.
  Vakıflar Bankası maaşınıza nazaran anlık 30.000 TL.
  İş Bankası 20.000 TL.
  CEPTETEB 30.000 TL.

   

  Senetle Kredi Veren Firmalar ve Kuruluşlar

  Eğer bankalardan kredi çekemiyorsanız, siciliniz sorunlu ise, bankalar haricinde kredi veren bölgelere ulaşmalısınız. Eğer paraya çevirebileceğiniz vadesi gelen ya da gelmeyen bir senetiniz var ise ve bu senedin karşılığı da var ise faktoring kuruluşları, (eski ikrazatçılar) bankaların çek ve senetle ilgilenen birimleri imdadınıza yetişebilir. Şuan devletimizde meşru kayıtlı olarak etkinlik göstere 60 faktoring bulunmaktadır. Bu faktoringlerin İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Kocaeli, Konya, Antalya benzer biçimde illerimizde şubeleri var. Şubelere senediniz ile müracaat yaptığınızda belirli komisyonlar kesilerek anında nakit paraya çevrilecektir.

  Bankalarında senet bozdurma ya da kırdırma adı verdiği sistem vasıtası ile günü gelmemiş olan karşılıklı çek ve senetler nakite çevrilebilmektedir. Çek ve senet kıran bankalardan birtakımları şunlardır;

  Ziraat Bankası
  Akbank
  TEB
  Denizbank
  Vakıflar Bankası
  Halkbank

  Elden Taksitli Satış Yardımıyla Borç Para Yöntemi

  Kredi kartsız elden taksitle alış veriş yapabildiğiniz, kuyumcu, beyaz eşya mağazası, cep telefoncu, parasal sayısal sayısal kıymeti yüksek ve satıldığında para yapabilecek ürünlerin satışını meydana getiren rastgele bir mağaza ya da işyerinden ürün satın alıp, anında satarak borç para bulabilirsiniz. Bu işlemin dezavantajı elden taksitle satın aldığınız ürünler pazar sayısal sayısal değerinin oldukça üstünde olur. Hatta bazı esnaflar bu ürünlerin üzerine taksitli satış tutarları taksitlerden daha oldukça yansıtırlar. Mesela;

  A firmasında 2.000 TL. fiyat ile alıcı bulmakta olan Asus marka bir bilgisayar B firmasında 24 ay elden senetle 4.000 TL.’ye satılmaktadır.

  Bu hesaplamaya nazaran alacağınız ASUS marka laptop size tam 2 misline gelmiş olacaktır. Senetle para veren bölgeler ile ilgili informasyon alabilirsiniz.

  Bununla eş güdümlü bir dezavantaj ise asus marka örnek laptop’un fiyatı aslen 2.000 TL. bulunmuş olduğu amacıyla bu ürünü 2 bin liraya satmakta zorlanacaksınız. Bundan dolayı ürün ikinci el olmuştur. Yapmanız lüzumen letgo benzer biçimde alış veriş sitelerine duyuru vermek ve satabildiğiniz en yüksek fiyata satmak olacaktır.

  Bu bilgisayarı 1.500 TL.’ye sattığınızı düşünürseniz 500 TL.’de buradan zarar edersiniz ve toplamda elinize geride bıraktığımız 1.500 TL. parayı 4.500 TL. olarak firmaya 24 ay taksitle ödemiş olmuş olursunuz. 4 bin lirayı 24’e böldüğümüz zaman ise aylık 166 TL. ödemeniz lüzumecektir. Şirket ise 2 bin lira sayısal sayısal kıymeti olan bilgisayarı en oldukça 1.700 TL. seviyesine satın aldığını düşünürseniz 1.700/166 = 11 taksit ödemeniz halinde geri kalan taksitler amacıyla şirket kâra geçecektir. Doğal olarak ödeme yapmaz iseniz bunun arkasından icra adımı başlayacaktır.

  Aktifbank kara listede olup, sicili sorunlu olanlara kredi vermektedir. Nkolay adlı sisteme müracaat yaparak Aktifbank’tan borç alabilirsiniz.

  Kredi Kartınıza Taksitle Altın Alma Yöntemi

  Eğer yüksek limitli bir kredi kartınız var ise, bankalardan kredi çekmek ya da senetli alış veriş yerine rastgele bir kuyumcudan taksitle altın alabilirsiniz. Vatanımızda anında anında tüm kuyumcular kredi kartınıza taksitle altın satışı yaparlar. Hatta birtakımları güvenlik veren vatandaşa senetle altın satışı taksit olanağı dahi sağlamaktadır. Hepsiburada web sitesine giriş yaparak yeni tarihindeki kulplu çeyrek altın satın alabilirsiniz. Doğal olarak bununda şartları var. Taksitle internetten altın almanın şartları şunlardır;

  • Minimum 100 TL. sayısal sayısal değerinde alış veriş yapmanız,
  • 300 TL’den aşağı alış veriş yapıyorsanız en oldukça 3 taksit olanağı mevcuttur.
  • Bazı bankalar yalnızca kredi kartına tek çekim ile alış veriş yapmanıza izin vermektedir.
  acil para lazim1

  Peşinatsız Taksitle Otomobil Satan Firmalar

  Vadeli kredi kartsız ve kefilsiz satılmakta olan vasıtalar alçakta bulunuyor olan görselde görülmektedir. Artık İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli benzer biçimde şehirler haricinde Antalya’ Adana, Bursa benzer biçimde yerlerde de bu şekilde araç satan otomotiv firmaları ve galeriler mevcuttur. Averaj fiyatlar ise şöyledir;

  2008 model Fiat 1.3 Dizel Fiorino marka ve model aracın fiyatı 27.000 TL.’dir.
  1992 model tempra sx alabilmek isterseniz fiyatı 10.000 TL.’dir.
  VOLVO S40 28.000 TL. Eğer bu araç amacıyla 8 bin lira peşinat verirseniz 20 ay süresince aylık 1.500 TL. ödeyerek satın alabilirsiniz. Sonrasında 28 bin liralık aracı arzu ettiğiniz fiyata satıp 8 bin liranızı amacıyladen alırsınız.
  Wowwo adı verdiği şirket banka kredisiz 36 ay elden taksit olanağı sağlamaktadır.
  Türkiye’nin en oldukça duyuru verdiği sahibinden web sitesinde de yüzlerce bu şekilde satılan araç bulabilirsiniz.

  Tefeciler Var mı? Yok mu?

  Vatanımızda tefecilik suçtur. Türk Ceza Kanununda para kazanmak suretiyle meşru kayıtlı olmayıp bu işi yapanlara hapis cezası öngörmüştür. Fakat devletimizde lüzum toplumsal medya, lüzumse öteki yollar ile zor halde olan vatandaşı amaç alan bir çok tefeci mevcuttur. İnternet içinde daha oldukça Tefeci Cemil, Mustafa, Erol benzer biçimde şahısların adı dolaşmaktadır. Sizlere senet imzalatırlar ve çoğu zaman bu senedin haneleri boştur. Sonrasında aynı kalem ile senedi dolduran kişi istediği oranı aratarak sizi icra yoluna sürüklemeye çalışır. Arada sırada borcunuzu ödeseniz de, senedinizi alamazsınız ve başınız beladan kurtulmaz. Bu sebeple senetle para veriyoruz diyen tefecilerden uzak durmanızı tavsiye ederiz.

  acil para lazim2

  • Eğer küçük oranlarda paraya lüzumsiniminiz var ise bankaların 1.000 – 2.000 TL. limitli kredi kartlarını tercih edin.
  • Vadesiz hesapların 2.000 – 5.000 TL. içinde ki kredili mevduat limitlerini kullanın.
  • Yakınlarınızdan ve sevdiklerinizden borç isteyin.
  • Taksitle alış veriş yapın paraya çevirin.
  • Elinizde senet var ise kırdırın.
  • Devlet kurumları ve Vakıflara müracaatn.
  • Her insanoğlunun bir zor günü bulunmaktadır ya, Dar Zamanda Acil Para Bulma Şekilleri adlı içeriğimizi okuyun.

You May Also Like

More From Author

3Comments

Add yours
 1. 3
  Hızlı Finans

  İyi günler Efendim / Bayan,

  Bugün% 2 düşük bir oranda kredi her türlü kredi için bize ulaşın !!

  Günlük Ödeme Kredileri Kısa Vadeli Bireysel Krediler ve Uzun Vadeli Bireysel Krediler
  Gayrimenkul Finansmanı
  Yeniden Finansman
  Mucit Finans
  Otomobil Finansmanı
  Araç Finansmanı
  Borç konsolidasyonu
  İş finansı
  Kişisel finans
  Ve dahası..

  İletişim bilgileri.

  bize soruşturma gönderin:
  E-posta: [email protected]
  Saygılarımızla..
  Hızlı Finans

+ Leave a Comment