2022’de En İyi 13 Kripto Ticaret Sinyali Sağlayıcısı [Ücretsiz ve Ücretli]

Kripto Sinyal üretimini anlayın ve en iyi Kripto Para Birimi Alım Satım Sinyalleri Sağlayıcılarını karşılaştırarak inceleyin:

Cryptocurrency ticaret sinyalleri, en iyi piyasa trendlerini deşifre etmek ve işlemlerinden en fazla karı elde etmek için analiz edemeyen tüccarlara, özellikle profesyonel olmayanlara yardımcı olur.

Bir varlığı satın almak, satmak veya elde tutmak için eyleme geçirilebilir ticaret fikirleri sağlarlar, ancak gerçek zamanlı ve tarihsel piyasa ikliminin ayrıntılı ve bilgilendirilmiş teknik analizi yoluyla piyasa göstergelerinden oluşturulurlar.

Şu anda ticaretin en önemli kısmı ticaret bilgisi değil, alaka düzeyi ve kullanımıdır. Ayrıca, sinyallerin doğruluğunu ve güvenilirliğini tanımlamak için çalışmaya ihtiyaç duyar.

Bu eğitim, en iyi kripto sinyal sağlayıcılarını ve nasıl çalıştığını analiz etmeye odaklanmaktadır.

#1) CryptoSignals.org
# 2) Mavi Sinyaller
# 3) 4C Ticaret Sinyali
#4) CoinSignals
# 5) KriptoAlarm
#6) Learn2Trade
#7) FatPigSignals
# 8) Kripto Sinyalleri
#9) 2 Ay
#10) Zignaly

 

Kripto Ticaret Sinyalleri Nasıl Üretilir
En iyi kripto alım satım sinyalleri hem teknik hem de temel analizlere dayanarak üretilir. Ticaret göstergeleri ile sinyallerinizi de oluşturabilirsiniz, ancak bunlar gerçekten profesyoneldir. Bu sinyalleri üretmek için kullanabileceğiniz onlarca gösterge olduğundan, hile aynı zamanda durumunuzla en alakalı olanı bilmekte yatmaktadır.

Deneyim gerekir. En iyi kripto sinyalleri yine otomatik ve manuel ticaret taktiklerinin bir kombinasyonuna dayanıyor. Ticaret için en iyi ücretli kripto sinyalleri teknik grafiklere, temel analizlere dayanır ve sosyal medya kanallarından botlar tarafından (çoğunlukla ve verimli bir şekilde) toplanan bilgilere dayanır.

Eğilim grafiği oluşturma: TradeView gibi bir kripto grafik platformunda, belirli bir dönemde fiyat kalıbının oluşturulacağı bir gösterge seçin. Bu platformlarda temel olarak BTC / USD gibi belirli bir işlem çiftindeki göstergeyi ve zaman dilimlerini seçersiniz ve grafik otomatik olarak oluşturulur.

Fiyat kalıbını deşifre etme: Belirli bir gösterge için bir grafik oluşturulduktan sonra, gösterge eğilim çizgilerinin yönlendirdiği şekilde grafik hakkında bir kalıp çıkarılır. Bu fiyat hareket noktaları bilerek kripto satın almak ve satmak sinyalleri inşa deşifre etmek zordur rehberi ve.

Burada çok fazla bilgi ve deneyim geçerlidir. Bir grafik beklemek farklı grafik desenleri destekler/direnişler, büyük hareket, üst üste mumlar, sürücü, kelebek,/azalan üçgenler, baş ve omuzlar veya ters baş ve omuzlar artan, Yukarı/kanal Yukarı/yükselen kama, çift alt/üst, üçlü alt/üst, boğa/ayı bayraklar, dikdörtgen, boğa/ayı flama, Gartley, A, ve 3 nokta uzantısı veya düzelme düşen vardır.

Fiyat eylemini tahmin et: Tahmin edilebilir fiyat, desen bir veya iki fiyat yönünde, yani aşağı veya yukarı yönde bir kopuş öngörmediği sürece çoğunlukla kalıba girer. Analiz, temel olarak, meslekten olmayanların dilinde, grafik ve gösterge bilgisi kullanılarak trendin en iyi şekilde deşifre edildiği gelecekteki olası bir fiyatı öngören eyleme geçirilebilir bir ticaret sinyali üretir.

Fiyat eylemini uygulayın: Çoğu kripto sinyali üretilir ve otomatik kripto veya varlık ticareti için otomatik ticaret botlarına yeniden beslenir. Tüccarlar ayrıca sinyallerini manuel olarak üretebilir ve uygulayabilir, ancak bu görevlidir ve sınırlıdır, çünkü bu tür analizler, saniyeler içinde birden fazla kaynaktan bilgi çeken verimli botlar kadar çeşitli ve ilgili piyasa bilgilerini almaz.

 

Kripto araştırması

Kripto Sinyalleri Hakkında SSS
S # 1) En iyi kripto sinyali nedir?

Cevap: CryptoSignals.org özellik açısından en iyi kripto ticaret platformu olarak derecelendirilmiştir. Kullanıcıların Etoro ve diğer doğrulanmış ve düzenlenmiş brokerler aracılığıyla para yatırdıklarında ücretsiz sinyaller almalarını sağlar. Ayrıca Mavi, 4C Ticaret Sinyali, CoinSignals ve Learn2Trade sinyallerini de listeledik.

S # 2) Kripto sinyalleri buna değer mi?

Cevap: Evet, profesyonel, güvenilir ve doğru bir şekilde yapıldığında, tüccarlar tercih edebilir. Bununla birlikte, kripto ticareti yapmanın en iyi yolu, hiçbir sinyal% 100 doğru ve garantili olmadığından, karlı ticaret yapmak için gereken profesyonel tekniklerle ilk önce kendini tanıtmaktır. Ayrıca, çoğu ücretsiz olanlar işe yaramaz ve en alakalı maliyet paradır.

S # 3) Kripto ticaretinde sinyal nedir?

Cevap: Bir kripto ticaret sinyali, teknik göstergeler kullanılarak ve zaman ve fiyat alaka düzeyi ile inşa edilmiş, mevcut ve / veya tarihsel piyasa ikliminin analizine dayanan, uzmanlığa dayalı, eyleme geçirilebilir bir ticaret fikridir. Piyasa eğilimlerinin anlaşılmasına dayanır ve tüccarların bir varlığı karlı bir şekilde işlemesine veya kayıplardan tamamen kaçınmasına yardımcı olmak için gelecekteki olası piyasa fiyatlarını tahmin etmek için yapılır.

Telegram ve diğer sosyal medyada veya kripto alım satım API’leri aracılığıyla ücretli veya ücretsiz kripto sinyalleri alabilirsiniz.

=>> Burada bir liste önermek için bize ulaşın.
En İyi Kripto Ticareti Sinyal Sağlayıcılarının Listesi
İşte popüler ve en iyi kripto sinyallerinin listesi:

CryptoSignals.org
Mavi sinyaller
4C Ticaret Sinyali
Madeni paralar
KriptoAlarm
Learn2Trade
FatPigSignals
Kripto Sinyalleri Gurusu
2Moon
Zignalı
Evrensel Kripto Sinyalleri
Balina tankı
MyCryptoParadise
En iyi Kripto Sinyallerinin Karşılaştırılması
Sinyal sağlayıcı Derecelendirmemizi fiyatlandırıyor
CryptoSignals.org 35 tl’den 175 TL’ye 5/5
Signals Blue Ayda 229,99 TL’den 899,99 TL’ye ömür boyu + entegrasyon ve API maliyetleri 4,7 / 5
4C İşlem Sinyali 59 $ / ay – 179 $ / ay 4.5 / 5
CoinSignals Yılda 0.1 BTC’ye kadar ücretsizdir. 4.5/5
CryptoAlarm $ 249 / ay, $ 949 / yıl veya $ 1249 / yaşam süresi. 4.3/5

Önerilen Kripto Borsaları

Pionexcommenn

Alım satım sinyallerini manuel olarak türetmek ve uygulamak yerine, birçok kişi fiyat aralıklarını belirlemek ve kripto borsalarında alım satım kararlarını ve eylemlerini otomatikleştirmek için Pionex gibi kripto alım satım botlarını kullanır. Bu yüksek frekanslı ticaret botu Fincen’den bir MSB lisansı ile doğrulanmış ve lisanslanmıştır.

Pionex’e kaydolurken, kredi kartıyla işlem yapmak veya para yatırmak için hesabı doğrulamanız gerekir. Ancak doğrulama çok az zaman alır – seviye 2 bir saate kadar ve seviye 1 anında. Borsa, seviye 1 ve seviye 2 doğrulanmış hesaplar için sırasıyla 2.000 $ ve 1 milyon $ depozito ve işlem limiti verir. Bu sınır, çoğu merkezi borsaya kıyasla çok yüksektir.

Özellikler:

Telefon ve kimlik fotokopisi ve selfie gönderimi gerektiren kolay seviye 1 ve 2 doğrulaması.
Hem bot hem de manuel alım satım için alım satım demosu yok.
Kripto ticareti yapın ve ihtiyacınız olduğunda USDC veya USDT sabit paralarına karşı tutun.
Gerektiğinde USD cinsinden nakit çıkışı yok – yalnızca kripto para çekebilirsiniz.

Coinsmart bir kripto değişimi veya ticaret platformudur ve doğal olarak herhangi bir ticaret sinyalini barındırmaz – manuel olarak veya botlar aracılığıyla. Bununla birlikte, kredi kartları, SEPA, banka havaleleri, e-transferler ve doğrudan kripto para yatırma yoluyla manuel kripto alımını desteklemektedir.

Daha fazla araştırmaya istekli olanlar için, CoinSmart, alım satım sinyal sağlayıcılarından alım satım işlemlerini yürütmek için harici alım satım öngörüleri uygulamanıza izin verecek bir spot pazara sahiptir.

Limit ve stop-loss emirlerini desteklemesi, alım satım sinyalleri için daha faydalı olmasını sağlar. Ama sonra tekrar, sadece bu iki sipariş türü ile çok gelişmiş ticaret sinyalleri kullanamazsınız.

Özellikler:

Mobil – Web platformuna ek olarak iOS ve Android desteği.
Ticaret için sadece bir düzine kriptoyu destekler.
Birbiriniz için kripto takas edin veya bir banka hesabı üzerinden fiat için kripto satabilirsiniz.
Fiyatlandırma: Uygulanamaz

Crypto.com

Crypto.com aslında bir ticaret sinyali sağlayıcısı değildir. Bu platformda, kullanıcıların sinyalleri özgürce paylaşabileceği veya satabileceği yerel olarak barındırılan herhangi bir sosyal ticaret özelliği elde edemezsiniz.

Bununla birlikte, bir kripto ticaret platformu olarak, buradaki ticaret sinyallerinden yararlanmanın tek yolu harici sağlayıcıları kullanmaktır. Bu manuel olarak yapılabilir. Borsanın API’leri aracılığıyla, dış ticaret sinyalleri sağlayıcılarına da bağlanabilirsiniz.

Bir kripto değişiminin bir API aracılığıyla nasıl bağlanacağı konusunda çevrimiçi olarak birkaç kılavuz vardır. En kolay yollardan biri, bağlanabilecek bir bot bulmaktır Crypto.com . Bu kripto ticaret botlarının çoğu sinyal kullandığından, kesinlikle sinyalleri kullanacaksınız. Crypto.com ayrıca, ticaret sinyallerini kullanabileceğiniz türev ticareti de destekler.

Özellikler: