2022 PTT {Müşteri} Hizmetlerine Direk Bağlanma

PTT {Müşteri} Hizmetlerine Direk Bağlanma {nasıl} oluyor? PTT {müşteri} hizmetleri telefon numarası kaçtır? Direk temsilci ile görüşmek için hangi tuşlamalar yapılıyor? PTT {Müşteri} Hizmetleri Numarası Kaçtır? PTT {Müşteri} hizmetlerini arayarak hangi işlemleri yapabiliriz? PTT Temsilciye direk bağlanma {nasıl} yapılır? PTT Kargo için hangi numara aranmalı? Sizlere bu yazımızda bu mevzu hakkında bilgiler vereceğiz.
Ülkemizin ek köklü kuruluşlarından birisi PTT olmuştur. 1840 senesinde Posta Telgraf Teşkilatı adının kısaltılması olarak kurulan bu şirket hala devletimizde hizmet vermektedir. PTT denizcilik ve komünikasyon bakanlığına ilişik bir kuruluştur. Posta üstüne kurulan bu kurum şimdilerde ise tüm gereksinimlerimizi gideren bir kurum olarak hizmet vermeye devam etmektedir.PTT 2013 senesinde anonim şirket olmuş ve hizmetlerine A.Ş adı altında devam etmektedir. PTT sunmuş olduğu tüm ürünleri ile daha kendini geliştirmiş ve neredeyse her müşterinin bu banka ile bir işi olmaya devam etmektedir.  Yurt içinde ve Yurt haricinde hizmet veren PTT ek olarak PTT AVM, PTT Kargo, PTT Sigorta, PTT Cell, PTT Kep ve Bilhassa PTT Bank olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Bu işlemlerle beraber 7 gün 24 saat PTT {müşteri} hizmetleri telefonuna da ulaşabiliyorsunuz.PTT Kargo {Müşteri} HizmetleriPTT üstünde en oldukca kullanılan işlem Kargo işlemleridir. Güvenilir ve ucuz kargo gönderimi yapmak istiyorsanız PTT üstünden bu işlemi yapabilirsiniz. PTT şubelerinden teslim yapıldığı şeklinde  adrese teslim hizmeti de adım atmıştır.Ülkenin her yerine gönderim yapılmaktadır. Eğer kargo ile bir sıkıntınız olursa PTT {müşteri} hizmetleri numarası olan 444 1 788’i arayabilirsiniz. Bu PTT Davet merkezi numarasıdır ve tüm işlemlerinizi yapmanızı elde edecektir.PTT {Müşteri} Hizmetleri Direk BağlanmaPTT {Müşteri} hizmetlerini aradığınız süre eğer direk bağlanma yapmak ve menülerde yitmek istemiyorsanız bazı tuşlamalar yapmanız gerekmektedir. Bu işlem için bazı tuşlamalar yapmanız gerekiyor. Bunun için 444 1 788’i aradıktan sonrasında menü sayılmaya başladıktan sonrasında 2-1-1 tuşlarına basarak direk temsilciye bağlanabilirsiniz. Bu tuşlamaları yaparken 1,2 saniye es veriniz. Eğer yoğunluk yoksa derhal {müşteri} temsilcisine direk bağlanma yapabilirsiniz.OKU  Müracaat Meydana getiren Her insana 3 Ay Ertelemeli 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Verilecek
2.Yöntem: PTT Bank {müşteri} hizmetlerine derhal erişebilmek için derhal yapmanız ihtiyaç duyulan telefon numarasını eksiksiz olarak aramanız. Ek olarak bu numaradan  talep,arzu ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Ptt kartınızı kaybetmeniz durumunda da destek alabilirsiniz.PTT Bank {müşteri} hizmetlerine bağlanma:Tek yapmanız ihtiyaç duyulan ” 444 1 778″ telefon numarasını arayın.Sırasıyla “2-3-4” tuşlarına basın.Bekleme yapmadan {müşteri} temsilcisi ile direk işlemlerinizi halledebilirsiniz.PTT {Müşteri} Hizmetleri Telefon NumarasıGelişen hızla gelişen teknolojinin peşinden PTT {müşteri} hizmetleri telefon numarasını arayarak da bir oldukca işlem yapabilirsiniz. 7 gün 24 saat işlem yapacağınız bu hizmet içinde 444 1 788’i arayabilirsiniz. Eğer işitme engelliler için arama yapmak istiyorsanız da SMS kanalıyla davet merkezine ulaşabilirsiniz. İşitme engelliler için kullanılacak numara 0 312 309 59 13 olarak bilinmektedir.PTT üstünden işlem yapmak için yalnız {müşteri} hizmetleri numarası yoktur. Ek olarak PTT üstünden www.ptt.gov.tr adresinden de işlemlerinizi yapabilir, sorgulamalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Bu siteye girdiğinizde yazışma menüsünden işlemlerinizi kolayca yapabiliyorsunuz. Toplumsal medya hesaplarından da PTT kurumuna ulaşabilirsiniz. Buradan göndereceğiniz Hususi mesajlar ile sizinle derhal iletişime geçeceklerdir.PTT Resmi Feysbuk Hesabı: feysbuk.com/PTT.KurumsalPTT Resmi Twitter Hesabı: twitter.com/PTT.KurumsalPTT üstünde arama yapacaksanız yalnız 444 1 788’i aramanız kafi olacaktır. PTT ile bu numarayı aradığınız süre istediğiniz tüm işlemleri yapabileceksiniz. PTT canlı destek hizmetide vermektedir. www.aloptt.gov.tr adresine girerek PTT canlı destek ile anında {müşteri} temsilcisi ile konuşabilirsiniz.

EtiketlerPTT {Müşteri} Hizmetlerine Direk Bağlanma