2022 En Kolay Vize Veren Göçmen Kabul Eden Ülkeler Sıralaması!

Belçika’da da oturma izni almak için diğeri ülkeler benzer halde ödeme yapmanız istenmiyor. Doğrusu Belçika’un meydana getirilen oturma izni başvurusu two ay benzer halde kısa bir sürede sonuçlanmaktadır. Diğeri taraftan ise Belçika’un yerleşmek ve oturum  izni almak için kuvvetli bir iş planı gerekiyor.

LETONYA OTURMA İZNİ


Letonya’da oturum izni almak birazcık daha kolaydır. Letonya’da oturma izni alabilmek için yatırım yapmanız gerekiyor. Doğrusu Letonya’dan satın alacağınız 250 bin euro değerinde bir daire yada iş yeri kafi olmuyor. Ek olarak percent 5 oranında da vergi vermeniz isteniyor.
Portekiz’de oturum izni almak kolay. Portekiz’de iş oluşturmak haricinde bir tek yerleşmek istiyorsanız 500 bin euro vererek bir ev almanız yada Portekiz bankasına 1 milyon euro yatırmanız kafi.

MALTA OTURMA İZNİ

Malta’da oturum izni alabilmek için 275 bin euro tutarında bir ev yada iş yeri almanız umut ediliyor.

Jersey Adası, ılıman iklimi yardımıyla pek fazlaca kişinin hayalindeki yerdir. Derhal detayına geçersek Jersey Adası’nda oturma izni alabilmek için bir senelik minimal yatırım miktarı 125 bin sterlin olarak belirlendi.
Sizler için en kolay oturum alınacak ülkeler sıralaması şeklinde sıraladık. Tüm listeye derhal alt tarafta bakabilirsiniz.