20 Bin TL Nakit Varilecek, Son Dakika Açıklaması Ümit Oldu

20.000 TL Süratli Onaylı Krediler Duyurusu Yapılmış oldu!On binlerce kişiyi ilgilendiren güzel haber paylaşıldı. Türkiye Ziraat Kredi Kooperatifleri (Ziraat Kredisi) tarafınca çiftçilere “Mobil Onaylı Nakit Kredi” adında olan yeni bir kredi ürünü sunuluyor. İlk aşamada mobil onaylı nakit kredi limiti 20 bin liraya kadar belirlenebiliyor.
Kredi talepleri KORBİS üstünden alınacak ve sanal pos ile yapılacak doğrulama sonucunda kullanılacaktır. Mobil Onaylı Nakit Kredi uygulamasının 1 Temmuz 2021 tarihinden itibaren devreye alınacağı belirtilirken, başvurusu onaylananların paraları 45 dakika içinde ortakların PTT’de oluşturulan hesaplarına aktarılacak.
20 bin TL’ye varan süratli kredi müjdesi! 45 dakika içinde hesaplara aktarılacak! İlk aşamada müracaat sahibine 20 bin liraya kadar kredi sağlanacak. Türkiye Ziraat Kredi Kooperatifleri (Ziraat Kredisi) tarafınca meydana getirilen son izahat çiftçileri yakından ilgilendiriyor.Ziraat Kredi, nakit finansman gereksinimlerini karşılamak için kullanılabilecek “Mobil Onaylı Nakit Kredi” adlı yeni bir kredi ürünü geliştirdiğini duyurdu. Nakdi kredi tutarları, başvurunun onaylanması durumunda 45 dakika içinde PTT’den oluşturulan hesaplarına yatırılacaktır.

OKU  Son dakika: Bakan Pakdemirli deklare etti! Üreticilere bayram öncesi destek