1.000 10.000 ve 100.000 TL Parayla Ne Yatırım Yapılır?

1.000 10.000 ve 100.000 TL Parayla Ne Yatırım Yapılır?

1.000 10.000 ve 100.000 TL Parayla Ne Yatırım Yapılır?

Girişimci adayı olmak, ellerinde bulunan belirli bir miktar parayı değerlendirmek isteyen kişiler genellikle ticari alanlarda fazla deneyimli olmadıklarından dolayı çevrelerinde bulunan insanlardan öneriler istemektedirler. Ezbere konuşan kişi sayısının ülkemizde bir hayli fazla olmasından dolayı bu yazıyı hazırlıyor, belirli miktarlar üzerinden elde bulunan paraları nasıl değerlendirebileceklerini anlatmaya çalışacağımızı belirtmek istiyoruz. Listemiz, askeri ücretle çalışan bir kişinin maaşından bir ev parasına kadar farklılık gösterecektir.

1,000 TL İle Ne Yatırım Yapılır?

1,000 TL birçok kişi için oldukça düşük sermaye tutarı gibi gösterilse de doğru değerlendirilmesi durumunda kısa süre içerisinde kendisini oldukça güzel katlayabilecek bir miktar olduğunu söyleyebiliriz. Bu tutarda bir paraya sahip olan kişiler;

  • Dünya yatırım alanını en kazançlı alanlarından ilki gram altın ticareti yapmaktır. İster kuyumcular aracılığı ile isterseniz mobil bankacılık alanları ile anlık olarak gram altın satın alabilir, ani olarak meydana gelen yükselişlerden güzel kazançlar elde edebilirsiniz.
  • Türk piyasaları içerisinde faaliyet gösteren, geçmişi oldukça eski ve bilinen bir şirkete ait hisse senedi satın alınabileceğini, uzun vadede elde bulunan hisselerin güzel kazançlar sağlayabileceğini söyleyebiliriz.
  • Bununla beraber kripto paralar, Euro, Dolar gibi para birimleri üzerine yatırımlar yaparak dönüşümler beklenebilir.

10,000 TL İle Ne Yatırımı Yapılır?

10,000 TL ile yapılacak yatırımlar kişilerin bulunduğu il, nüfus dağılımı, nüfusun ekonomik durumlarına göre değişiklik göstermektedir. 1,000 TL ile neye yatırım yapılır bölümünün bu alan için de geçerli olduğunu bununla beraber ticari girişimlere de girilebileceğini belirtmek istiyoruz. Genel olarak bölge içerisindeki halk tarafından bilinen bir markaya ait bayilik alarak ticari faaliyetlerde bulunmak sizi bir anda hayal ettiğiniz işin patronu yapabilir. Genel olarak çiğ köfte bayiliklerini önerebiliriz.

100,000 TL İle Ne Yatırımı Yapılır?

100,000 TL’nin gerçekten büyük bir para olduğunu, bu denli bir miktar ile tek bir alanda yatırım yapmak yere farklı alanlara yatırımlar yapılabileceğini belirtmek isteriz. Gram Altın, hisse senedi gibi alanların yanında arsa, 1+1 daire, kafe işletmesi, çiğ köfte bayiliği gibi hizmetler bu denli büyük bir para ile yapılabilir. 3 farklı alana bölüştürülecek yatırım, kıs sürede parasını net olarak 2’ye katlayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*